Autokross: Buggy 1600 sasniedz kvorumu, lieliska atgriešanās!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
20.04.2017
12:15

Baltijas kausa Buggy 1600 klase sasniegusi nepieciešamo sešu dalībnieku kvorumu. Turklāt pašlaik pēdējais pieteikums ir īpašs – uz starta gatavojas stāties savulaik Baltijā titulētais igaunis Maido Rūsmans!

Rūsmana karjera bagiju krosā bija meteorīta cienīga – atnāca, sadeva visiem, aizgāja. Maido debitēja Baltijas bagiju čempionātā 2007. gadā, jau debijas sezonā sasniedzot Baltijas čempiona titulu. Viņš aiz sevis atstāja mūsu tā laika grandus Armandu Hohfeldu un Arūnu Matulēnu. Panākums tika ne mazāk spoži atkārtots arī 2008. gadā. Var teikt, ka šajos gados Latvijas bagiju sportā notika paaudžu maiņa – Hohfelds un Matulēns, kuri bija ilggadēji klases braucēji un līderi, lika karjerai punktu, bet no 2008. gada sarakstos uzradās “jaunie daudzsološie” Māris Līcis, Juris Kuļikovskis un citi (tikmēr Jānis Boks jau plosījās Eiropas čempionātā). Starp citu, Līcis 2008. gadā – debijas sezonā – bija otrais Baltijā aiz Rūsmana. 2008. gadā Rūsmans Eiropas čempionāta posmā Bauskā guva septīto vietu, kas bija labākais baltiešu rezultāts tajā sacīkstē.

Maido vēlāk Baltijā startēja vēl tikai vienu reizi – vienā no 2011. gada posmiem. Būtu interesanti, ja Smiltenes starts nebūtu vienīgais šajā sezonā!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv