Autokross: Būs arī Priedītis!

admin  06.08.2010 20:47 0

1600 klase rītdienas cīņai pilnā sastāvā! Pieteicies arī čempionāta otrās vietas īpašnieks šobrīd Andris Priedītis, palielinot klases dalībnieku skaitu līdz deviņiem, kā arī pastiprinot intrigu cīņā par uzvaru. Arī Andris, gluži kā šorīt pieteiktais Andis Kļava, bija nosprūdis darba jautājumos, atrodoties ārvalstīs. Šī neapšaubāmi ir labākā iespējamā ziņa Latvijas autokrosa līdzjutējiem.
Ziņu vēl labāku padara fakts, ka 2000 Super klasē pieteicies Juris Smilga. Savukārt šobrīd par lielāko pirmssacīkšu intrigu uzskatāma Open klase – vai atradīsies piektais dalībnieks, kas atnesīs ieskaiti klasei. Šobrīd 50:50 ir Māra Rusmaņa ierašanās uz tālo sacīksti. Tikmēr tiek meklēts risinājums klases skaita palielināšanai. Atsevišķi VAZ klases pārstāvji, kuru tehnika atbilstu Open prasībām, gan noraidījuši iespēju cīnīties čempionātā.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 09.09.2017. Čempionu autokross LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 12. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - komanda Pieteikums - ČK/KKK Dalībnieki FR (44) Dalībnieki ČK/KKK (29) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS! (52)