Autokross: Caunes oficiāli izsludina dueli

admin admin
19.05.2010
00:02

Ziņojumu presei par startu Mūsā B600 klasē nosūtījusi Ivara un Krišjāņa Cauņu komanda.
Jau šajā nedēļas nogalē Bauskā, sporta kompleksā „Mūsa” norisināsies Eiropas Čempionāts autokrosā, kurā savu dalību apstiprinājuši abi „caune.lv” komandas braucēji – Ivars un Krišjānis. Tādējādi pirmo reizi veidojot savstarpēju oficiālu dueli – „Caune pret Cauni” vienā trasē ar vienādu tehniku.
Par papildus intrigu ir parūpējies vēl viens rallija braucējs – Ivars Vasaraudzis, kurš arī ir apstiprinājis dalību šajās sacensībās.
„Esmu startējis autokrosa sacensībās, bet, jā, ar bagiju braukšu pirmo reizi. Katrā ziņā tehnika ir ļoti ātra un dinamiska – tieši tas, kas vajadzīgs! Domājams, ka būs interesanti sacensties ar Vasaraudzi un Krišjāni, protams, bez viņiem mūsu klasē būs vēl ap desmit braucēju, kuri diez vai vēlēsies padoties”, stāsta Ivars Caune.
Visi rallisti startēs ar vienādiem B-600 klases bagijiem, kas ir aprīkoti ar Suzuki motociklu dzinējiem. Bagija motora tilpums ir 600 kubikcentimetri, kas attīsta 120 zirgspēku jaudu, bet tie sver nieka 300 kilogramus.
„Kolosāli! Esmu trakoti priecīgs, ka man būs izdevība sacensties ne tikai ar ātrākajiem autokrosa braucējiem, bet arī ar Ivaru Vasaraudzi un, protams, ar manis paša lielāko autoritāti – manu tēvu! Jā, tā būs pavisam jauna pieredze, bet esmu gatavs gan fiziski, gan morāli iziet uz starta un cīnīties”, stāsta Krišjānis Caune.
Pagājušajā nedēļā „caune.lv” komanda veica treniņus un tehnikas regulāciju sporta kompleksā „Mūsa”, bet Ivars Vasaraudzis testus veiks šonedēļ.
„Noskaņojums ir ļoti labs! Būs iespēja izmēģināt dalību sacensībās ar kopējo startu, kas man būs diez gan neierasta lieta. Arī ar bagiju sacensībās braukšu pirmo reizi, ja neskaita pagājušā gada „Race of Champions”, stāsta Vasaraudzis.
Autocross.lv atgādina, ka B600 klase Mūsā aizvadīs Latvijas čempionāta posmu, tāpēc uz starta būs visi klasiskie šīs klases līderi, tajā skaitā pirmajā posmā uzvarējušais Jānis Boks. Turklāt joprojām pastāv iespēja, ka klasē uz starta stāsies arī Mūsas trasei par pēdējo gadu neveiksmēm revanšēties gatavais Jānis Bogdanovičs. Ja gadījumā neizdosies plāns startēt D-TAX klasē, Jānis ir apņēmības pilns sēsties bagijā. Jebkurā gadījumā, ja Bogdanovičs tiks līdz startam, viņam zināmā mērā tā būs debija, jo ne ar D-TAX plānoto mašīnu, ne B600 viņš sacīkstēs nav startējis.
Vienubrīd parādījās ziņas, ka B600 klasē varētu startēt arī bijušais D-1 klases braucējs Uģis Vītols. Pagaidām gan šīs runas pieklusušas, arī dalībnieku sarakstā viņa vārds pagaidām nav atrodams.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv