Autokross: Čempiona dāvana brālim

Viesturs Saukāns  01.04.2011 13:22 5

Autocross.lv jau ziņoja, ka 2010. gada Latvijas čempions 2000 Super klasē Jānis Spīķis šogad nolēmis atteikties no cīņas krosā un, iespējams, koncentrējas aktivitātēm rallijā. Tomēr čempiona uzvārds paliks autokrosā – Jānis gaidāmo autokrosa sezonu šodienas dzimšanas dienā dāvina savam brālim Intaram Spīķim, uzņemoties viņa galvenā palīga un menedžētāja funkcijas.

„Šis nav 1. aprīļa joks, Intaram šodien ir dzimšanas diena un šodien es un mūsu komanda gribam viņam dot ceļamaizi gaidāmajā Latvijas autokrosa čempionātā,” saka Jānis. „Intars vienmēr visās aktivitātēs ir bijis kopā ar mani, vienmēr cīnījies par mani, darījis visu, lai aizvestu mani līdz čempiona titulam. Es ļoti gribētu, lai arī man izdodas palīdzēt viņam kļūt par čempionu. Protams, nezinu, cik garš varētu būt ceļš līdz šādam panākumam, taču centīsimies mērķi sasniegt!”

Jāpiebilst, ka gada sākumā bija versija, ka Spīķa mašīnā sēdīsies cits brālis Juris, taču sarežģīta situācija biznesā liek komandai mainīt plānus.

Jānis jau publiskojis savus plānus šogad pievērsties rallija sacensībām: „Manam trakajam prātam gribas pamēģināt arī šo sporta veidu!”

  • Ginča

    Kurš viņam grib blakus pasēdēt??? :-D :-D :-D Brauc kā traks :yes: :yes: :yes:

  • Līga

    Es jau esmu sēdējusi un pie tam ne vienu reizi un zini pat baigi forši! 8-) :yes:

  • Raikins nu tas pats

    Viņam :-D blakus rallijā :-D , tad es labāk lutinu sevi nedēļu no vietas :-D :-D :-D

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 09.09.2017. Čempionu autokross LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 12. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - komanda Pieteikums - ČK/KKK Dalībnieki FR (44) Dalībnieki ČK/KKK (29) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS! (52)