Autokross: Čempions Čempionu krosā: Armands Plūme

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
17.09.2019
12:51

Pirmais čempions, kurš pieteicies šā gada Čempionu krosam Brenguļos, ir jaunais Open 2500 klases Latvijas čempionāta uzvarētājs Armands Plūme, viņš arī viens no galvenajiem sacīkstes uzvaras favorītiem.

Plūme atgriežas Čempionu krosā, cerot kļūt par pirmo divkārtējo Brenguļu cīņas uzvarētāju. Krosā debitējis 2017. gadā ar mežonīgu Open 4500 klases Audi Quattro, Armands guva uzvaru rudenī notikušajā Čempionu krosā. Debijas sezonā Plūme sasniedza arī otro vietu Latvijas autokrosa kausa Open 4500 ieskaitē (viena uzvara Vecpils posmā), kā arī aizvadīja atraktīvu cīņu rallijkrosā, 333 posmā sasniedzot arī uzvaru.

Kad Latvijas čempionātā nostiprinājās Open 2500 klase, Plūme 2018. gadā pārsēdās nedaudz mierīgākā Audi A3. Fragmentāri Latvijas autokrosa čempionātā tika rādīts daudzsološs ātrums, taču jau sezonas laikā kļuva skaidrs, ka tehnikai nepieciešami uzlabojumi. Starpsezonā darbs tika paveikts, un šogad Armands sasniedza Latvijas čempiona titulu. Lai gan kopš vasaras sezonas sākuma cēsinieks šķita galvenais klases favorīts, tituls nenāca viegli – tas sasniegts vien pēdējā posmā cīņā ar Jāni Dreimani.

Čempionu krosā Plūmes krājumā uzvara 2017. gadā, kā arī devītā vieta pērnā gada sacīkstē.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv