Autokross: Čempions Unāms apstiprina ziņu ar pieteikumu – Subaru-Cosworth!

Viesturs Saukāns  27.03.2017 12:32 33

Pērnā gada Open 2500 čempions Lauris Unāms apstiprina Autocross.lv minējumu par viņa palikšanu klasē – viņš piesakās LČ 1. posmam Smiltenē ar Subaru automašīnu, kura aprīkota ar Cosworth V6 motoru.

“Nevarējām mierā nosēdēt,” atzīstas Unāms. “Jaunā lielās klases mašīna vēl prasa lielu darbu un arī līdzekļus, motoram detaļas tik ātri nebūs… Bet braukt gribas! Tāpēc izdomājām šādu variantu. Liekas, būs traki, taču interesanti!”

Pērnie čempioni rāda labu piemēru – pirmie divi jaunās sezonas pieteikumi no B600 un Open 2500 čempioniem.

 • Kristaps Maševskis

  Unām, mierā! Atkal cilvēki sūdzēsies, ka nav godīgi :D

  • [Ex]

   Laaaaabs! :)

  • gena

   ržu! dažam labām je… boxa cimdu piekariņš pie spoguļa jau šovakar jāpiekarina :)))))

   • Fanuks

    o kas pamodies no ziemas miega ;)

 • Ketamsusks

  Gan jau taa ljaunaa turbiina buus bagazniekaa nosleepta??

 • Fanuks

  nu tev bija ari open 4500? Veģeris,Borševskis un Plūme tik brauks ?

 • Alfreds

  GADA METIENS AUTOSPORTĀ 2017!
  Unāms uzmet pats sevis radīto klasi OPEN 4500 un startēs Open 2500 jo tur var kļūt par čempionu.
  Klau Lauri a kā ir vispirms iedirst bļodā un pēc tam no tās ēst?

  • Horvāts

   Neviens jau nav teicis, ka Unāms nebūvē “4500.” Vienkārši cilvēkam ir gribēšana, prasmes un varēšana, atšķirībā no sausiem komentētājiem! Respect Lauri!

  • Lauris

   ALFRED….. stādies vismaz priekšā.lai zinam kuram prasīt padomu preses relīžu rakstīšanā.es nojaušu kas tu esi….bet priekš normāliem cilvēkiem pastāstīšu. ,pa cik ne uz pirmo posmu un visticamāk arī uz otro posmu nebūs gatavs lielais 2.0 turbomotors, un jaunajam auto ar vēl daudz darba.tad tika nolemts braukt mazo klasi ,un LATVIJAS rallijkrosa kausu arī braukšu sākumā ar mazo motoru.ja nu kādam tik ļoti sāp ka es būšu uz starta mazajā open…..piedodiet.

 • Gunārs

  Slīpē to motoru cik gribi, tāpat Jeršovs tev mīs papēžus!

 • Alfreds

  LAURI – citēšu Tevis iepriekš teikto publiskajā telpā:
  2016.gada 05.oktobris: “nu ok.liekam visi motorus kā Ašmanim un Līgotnim…..d. būs skatītājiem ar ko redzēt……nāk prātā doma,ka vajag uzbūvēt traku atmo motoru….un ko tad bļausiet.bet ja nopietni tad es mēģināšu savākt lielo klasi 0pen 3500. ja nesanāks tad brauksim rallijkrosu.varbūt atkārtošos,bet te open 2500 vienliidziibu nedabuut.u n jaa fordam ir vsiraaki 2.5 un 2.4 atmo motori kur bez stresa ir 350-400zs.ko tad??????”

  Mirkli vēlāk tai pašā 2016.gada 05.oktobrī: “Teorètiski visu saki pareizi….tikai viens bet. Bĺ ………..d es jau 3 gadu laikà esmu 3 motorus saskrùvèjis.tikai dèĺ tà ka katru gadu mainàs teh noteikumi…..padomàjiet ar galvu vienreiz ….3500 bija.tad 3000.tad 2500…baaac.tas ir nedaudz stulbi maigi izsakoties.jà mans plus ,ka es pats ar savaam rokaam skruuveeju tos motorus., bet tagad arì Augulis un Juśkovskis bija saakuši buuveet 1.5 turbo 2017 gadam…..bet nu kaa bùs tà bùs.un es jau par sevi teicu …es skruuveeju open 3500 vai rx.peace”

  Un vēl mazliet vēlāk vēl joprojām 2016.gada 05.oktobris “vispār open 2500 tika atdalīta ar domu pielīdzināt pilnpiedziņas ar bagijiem.bet atkārtošos kas būs ja ieliks subārā 2.5 atmosfēru ar 350 zirgiem….?visi varēs būt brīvi.BRĪVI.Brenguļos labi varēja redzēt kā JERĀNS uzbrūk JERŠOVAM kuram bija open 3500 klases auto.”

  Turpinājums sekos…………………….

 • Alfreds

  Turpinājums…………………

  2016.gada 11.novembris: “pēc sarunas caur telefonu..
  Borševskis
  Augulis
  Veģeris
  Juškovskis
  Bružs
  Strēlis
  Zēbergs
  Unāms protams.
  ceru ka vēl būs daži mūsu brauceeji.un ar 1 ausi dzirdēju par 3-4 Lt braucējiem.”

  2016.gada 11.novembris “runāju arī ar BREDIKU,viņa atbilde skaidri un gaiši,…ja sanāks būšu ,bet nesolu.Jeršovs es domāju brauks pēc čempiņa kausa open 2500.,.”

 • Alfreds

  2016.gada 25.novemris
  “Labvakar kungi.pēc trešdienas sapulces sazinājos ar LAF krosa komisijas vadītāju I Ulmes kundzi kura man telefoniski apstiprināja ka 2017 gadā
  1 , apstiprināta lielā divīzijas klase jeb 2.5 turbo vai līdz 4500 atmosfēras dzinēji.
  2. šai klasei nebūs….LATVIJAS ČEMPIONĀTA STATUSS.
  te rodas jautājums kapēc????kam tas izdevīgi? mēs-dalībnieki cīnamies lai savāktu pēc iespējas vairāk dalībniekus,lai piesaistītu Lietuvas braucējus.u.tt. manuprāt ieguvēji būtu gan braucēji,gan skatītāji gan organizatori.kas notiek????kādam tik ļoti sāp ka grib sa…..st arī šo pāsākumu????”

  2016.gada 25.novembris
  “Vai tad taa ir jauna klase???????? Ir tikai izmaiñas tehniskajos noteikumos.tad noņemiet arī open 2500 klasei čempionaata statusu.lai arī sevi pieraada.viss.”

  2016.gada 25.novembris
  Melnīte pa trasi brauc,
  visi rinķī skaļi sauc.
   Sarauj,sarauj melnīte,
   ātra tākā velnīte.
   Dreimanim pa dirsu sit,
  tā tās gonkas viņam rit.
  Kozis stresot sāk jau startā,
  Brauc kā lielpilsētas parkā.
   Jeršovam jau motors kūp,
  detaļas pa trasi jūk.
  Ašmanis ar smaidu sejā,
  ripoja pa kalnu lejā. 
  Līgotnis brauc vienreiz gadā, 
  Vista cāļus labāk vadā.
   Ļaunais turbo atkal vinnē, 
  uzvaru steidz ātri svinēt. 
  Pārējie no dusmām plīst, 
  tiesnešiem uz pleciem čīkst.
  Sorry čaļi.meiteneem dzejolis.laimiigu 2017

  SORRY PUIS PĒC ŠĪ TAVA PANTIŅA CIEŅA PRET TEVI IR NULLE,

  P.S Es šeit neesmu minēts :)

  • lauris

   Sorry čaļi.meiteneem dzejolis.laimiigu 2017
   es atvainojos par pārpratumu..esmu uzrakstījis nepareizi..bija domāts no meitenēm,.
   vēlreiz sorry.

 • Alfreds

  2017.gada 19.februāris
  “sveiki krosa saime!varētu tik daudz neklabināt klaviatūras,bet garažā būvēt aparātus un trennēties.starp citu …dēļ tā ka tiek skrūvēts jauns aparāts,tad manu iepriekšējo gadu kaujas subaru var iegādāties.var dabūt gatavu open 2500 sezonai ,bet tad tas ir jādara tagad. var dabūt virsbūvi ar tiltiem.u.tt .ir 2 gab subaru 2.5 atmosfēras dzinēji,ar visu kaltu un jaunu.
  dzinējs tika plānots uz 2016 gadu,bet nepaspējām.max jauda pēc aprēķiniem bija plānota ap 260-270 zs.
  22338166”

 • Alfreds

  Un Te nu lūk Lauri:

  2016.gada 05.oktobrī – Tu skaļi paziņo ka ir daudz un forši motori ar kuriem braukt Open 2500 klasē, te Ford motors ar 350-400zs, te atkal Subaru atmo ar 350zs, protams sāpe liela, neiedziļināsimies kuluāros bet pozīcija skaidra Tu būvēsi auto priekš OPEN 3500 klases, un būsu galvenais karognesējs.

  2016.gada 11.novembrī – Tu paziņo dalībnieku sastāvu OPEN 3500 klasei kas sastāv no 8 LV braucējiem un 3-4 LT braucējiem.

  2016.gada 25.novembris – Tu sākotnēji kaut ko izkopē no sēdes, un visus apgaismo ka lielajai divīzijai nebūs čempiona statuss, un mēģini publiski noniecināt OPEN 2500 klasi lai viņai arī noņem Čempionāta statusu. Pec šais komentāros izskanējušā Tev tik ļoti sāp, tas jo pēc tam dzejā atļaujies apvainot čaļus kas brauc ar Tevi vienā trasē. Nezin kurš autosportists par saviem cīņu biedriem vēl tā ir atļāvies pateikt, un vai pēc šī uzrakstītā ar Tevi vispār kādam būtu jāsveicinās?

  2016.gada 19.februāris – Tu visiem stāsti ka TEV ir gatavs open 2500 dzinējs pat veseli divi ar visu kaltu un jaudu ap 260 – 270zs (Kur palika 80-90zs, kas tika minēti kā šī motora potenciāls 2016.gada 05.oktobrī?) Bet Tu viņus tirgo jo ir jauns projekts, protams visi šo izlasot saprot ka būs OPEN 4500 mašīna,

  Bet, IR PAZIŅOJUMS 2017.gada 27.martā Tu paziņo ka brauksi OPEN 2500 klasē, ar COSWORTH dzinēju. (Varbūt padalīsies ar motora Kodu un atstāsi to uz bloka, jo dzinēju COSWORTH ar tilpumu 2,4 vai 2,5 īsti nebija sērijveida ražošanā, protams ja vien neesi iegādājies kādu no DTM motoriem…) Un dalīsi trasi ar tiem pašiem braucējiem kurus pāris mēnešus atpakaļ nodirsi, bet lielā klase lai iztiek bez Tevis. Bet nu cerēsim ka Tu esi Vīrs un turpināsi būt galvenais karognesējs tai sevis radītajai OPEN 4500 klasei.

  P.S Protams ļoti iespējams šos visus komentārus iepriekš nemaz neesi rakstījis Tu, bet tavi Preses sekretāri kurus nemaz šeit nepieminu, Un es tiešām esmu viens ne īpaši normāls Klaviatūras klabinātājs, bet viss manis iepriekš minētais ir absolūta taisnība, kas izriet tikai un vienīgi no Tevis paša rakstītā.

  Ar cieņu
  Alfrēds

 • Ketamsusks

  Alfreed ko tev unaams nodariijis??????,vai vnk gruuta beerniiba bijusi???

 • garais

  redziet visi tik ko muldas bet Borsevskis malacis jau pietecies

 • garais

  es par tevi borsevski

 • Fanuks

  Nu par to dzejoļi Unāmam liel fuj!
  Nu bet ceresim kā abi Open savāks labu dalībnieku skaitu

  • Ints Jeršovs

   Izrādās Lauris mums ir DZEJNIEKS arī dzen. 2017 gada APSVEIKUMA pantiņu biju palaidis garām.
   Es TĒLAINI varētu pievienoties ALFRĒDA teiktajam: TU (Lauri) ne tikai esi pieķēzījis bļodiņas no kurām jāēd, BET arī APMĪZIS un APDIRSIS visus logus un durvis “VIRTUVEI”, kurā atrodas šīs PIEĶĒZĪTĀS BĻODIŅAS.
   Jau kuro reizi TU interneta vidē apdirs cilvēks, KAS AR TEVI IR?
   Skrūvē, brauc, darbojies, liec kādus dzinējus gribi, baudi autokrosu, BET CIK VAR APDIRST CILVĒKUS?
   Par apkopoto informāciju ALFRĒDAM 9balles + 2017 gada apsveikums atrašana +1 balle, kopa 10 balles, sēdies teicami pastrādāts, PALDIES!

  • JM#16

   jūs lasīt mākat? Lauris pateica, ka jaunajam dzinējam vēl nav atnākušas visas detaļas, bet braukt gribas. Tādēļ Lauris nolēma braukt tajā paša OPEN 2500!

 • Kristaps

  Savdabīgi komentāri :)

 • Kriksis

  Es par to visu tik ierēcu. ???

 • oto

  Nu jau paliek interesantāk…….. pantiņš labs, kā fabula, ar labām atskaņām, bet ja godīgi tanī visā daļa taisnības ir. Šoreiz skats no malas, neko pretrunīgu Laura darbībās neredzu sports ir dārgs un arī dzīves situācijas ļoti mainīgas. ja runājam par attieksmi pret citiem, tad tas ir paša Laura ziņā un neviens jau te nenāk koķētēt, bet uzvarēt. Karā visas metodes labas. Saprotu arī Alfrēda domu gājienu arī nekas peļams, bet kā jau teicu šis ir vīru spēles un ……..uzvarētājus nesoda. Tie kas gribēs braukt, diezin vai šeit būs svarīgs Laura faktors. Lai laba sezona visiem arī skatītājiem.

 • armands

  Mjā te iet riktīgi jautri.Esmu vīlies ka smukajā pantiņā neēsmu pieminēts arī es.Būtu ko mazdēlam palasīt.Bet ja nopietni.Vai tiešām ir tik svarīgi vai vienai vai otrai klasei ir LČ statuss vai nav.Pēc manām domām galvenais ir lai ir kas brauc.Un nav svarīgi cik tie zirgi ir zem kapota.Ne vienmēr tas ir noteicošais.Jau pietiekami Latvijā ir sačakarētu autosporta disciplīnu.Nepieļaujam lai pie tām pievienojās kross.
  Takā Džeki beidzam kašķi raut,skrūvējām ,,drapakus,,un tiekamies trasē.
  Armands Pārupe

 • vsa

  nav ko strideties.. es dmaju ,kurs ar ko var atlauties,ar to ari jabrauc..

 • Skatītājs

  Laurīts kā parasti būvē motoru ar domu kad neviens taču vaļā nevērs

 • SV #18

  Šeit jau iet kā meksikāņu seriālā. Pēc komentāriem izskatās, ka autokrosa bieds ir Lauris. Nevaru sagaidīt pirmās sacīkstes, lai visiem izdevusies sezona! :)

 • Ģirts

  Bokseri arī pirms cīņām, preses konferencēs, mēdz viens otru morāli iebukņīt.

 • garais

  vietas rezervetas bet brauceju vel nav

 • garais

  Alfred Jersova kungs savu cienu ar zaudeja stavot zalite un metajoties ar akmeniem uz citam masinam

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***