Autokross: Cerības Vecpilī sapulcēt kvorumu

Viesturs Saukāns  15.02.2011 15:15 4

Pagaidām autokrosa Ziemas kausa ceturtajam posmam Vecpilī pieteicies viens dalībnieks – Gints Astrauskis, taču tuvākajā laikā, iespējams, tiks sagaidīti pieteikumi no saldeniekiem Ulda Andersona un Aināra Kenigsberga. Savukārt notikumus cītīgi vēro arī valmierietis Sandis Melngāršs, kurš ir gatavs pievienoties Vecpils cīņām gadījumā, ja dalībnieku skaits savāktu sešu sportistu kvorumu. Tas nozīmē, ka trūkst pavisam nedaudz, lai Vecpils posms gūtu Ziemas kausa ieskaiti.

Pašlaik apzināti vairāki potenciālie dalībnieki Kurzemes pusē, taču prognozes neliecina, ka minēto sportistu skaitu izdosies palielināt uz šī reģiona rēķina. Tas nozīmē, ka ieskaiti šim posmam var sagādāt vienīgi ģeogrāfiski tālākie sportisti.

Pašlaik ziemas kausa vadībā pēc viena ieskaitītā posma Brenguļos atrodas Andis Vanters, kam seko Melngāršs un Kļava. Pēdējam, iespējams, nāksies izlaist Vecpils posmu, jo daudz piedzīvojušajam VAZ 2108 automobilim ir problēmas ar tehniskajā komisijā uzrādāmajiem dokumentiem.

Jāpiebilst, ka Ziemas kausa posmu uzskata par notikušu gadījumā, ja startē vismaz seši sportisti, savukārt, lai Ziemas kauss kopumā būtu noticis, ieskaitē jābūt iekļautiem vismaz trīs posmiem. Atlikušas sacīkstes Vecpilī, Biķerniekos un 333 trasē.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Folkreisa Vasaras kausa 1. posms, Krosa komisijas kausa 4. posms

Smiltene, Tepera trase, 28.04.2019.

Dalībnieki FR (35)

Dalībnieki KKK (16+2)

Reģistrācija parkā

***

Pasaules rallijkrosa čempionāta 2. posms

Spānija, Barselona, 27.04.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis

-

***

Latvijas rallijkrosa čempionāta 1. posms, NEZ Kroskartu čempionāta 1. posms

Rīga, BKSB, 04.-05.05.2019.

Dalībnieki

***

Latvijas autokrosa čempionāta 1. posms

Valmiera, Brenguļu autotrase, 12.05.2019.

Dalībnieki

***

Pasaules rallijkrosa čempionāta 3. posms

Beļģija, Spā trase, 11.05.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis

-

***

AUTOCROSS.LV ATBALSTA