Autokross: Cerības Vecpilī sapulcēt kvorumu

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
15.02.2011
15:15

Pagaidām autokrosa Ziemas kausa ceturtajam posmam Vecpilī pieteicies viens dalībnieks – Gints Astrauskis, taču tuvākajā laikā, iespējams, tiks sagaidīti pieteikumi no saldeniekiem Ulda Andersona un Aināra Kenigsberga. Savukārt notikumus cītīgi vēro arī valmierietis Sandis Melngāršs, kurš ir gatavs pievienoties Vecpils cīņām gadījumā, ja dalībnieku skaits savāktu sešu sportistu kvorumu. Tas nozīmē, ka trūkst pavisam nedaudz, lai Vecpils posms gūtu Ziemas kausa ieskaiti.

Pašlaik apzināti vairāki potenciālie dalībnieki Kurzemes pusē, taču prognozes neliecina, ka minēto sportistu skaitu izdosies palielināt uz šī reģiona rēķina. Tas nozīmē, ka ieskaiti šim posmam var sagādāt vienīgi ģeogrāfiski tālākie sportisti.

Pašlaik ziemas kausa vadībā pēc viena ieskaitītā posma Brenguļos atrodas Andis Vanters, kam seko Melngāršs un Kļava. Pēdējam, iespējams, nāksies izlaist Vecpils posmu, jo daudz piedzīvojušajam VAZ 2108 automobilim ir problēmas ar tehniskajā komisijā uzrādāmajiem dokumentiem.

Jāpiebilst, ka Ziemas kausa posmu uzskata par notikušu gadījumā, ja startē vismaz seši sportisti, savukārt, lai Ziemas kauss kopumā būtu noticis, ieskaitē jābūt iekļautiem vismaz trīs posmiem. Atlikušas sacīkstes Vecpilī, Biķerniekos un 333 trasē.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv