Autokross: Četri brīvi čempiontituli, tirgo labāko 1600 klases auto!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
29.03.2013
15:34

Gaidot jauno sezonu noskaidrots, ka pērnā gada čempiontitulu aizstāvēs tikai 2000 Super klases uzvarētājs Jānis Miščenko. Pārējie čempioni – Reinis Lilienšteins, Raimonds Jerāns un Jānis Baumanis – šosezon iepriekšējos panākumus nacionālajā čempionātā neplāno turpināt. Savukārt VAZ Klasika klase sarūpēs jaunu Latvijas čempionu, jo šajā vērtējumā šogad pirmo reizi čempionāta statuss. Reinis Lilienšteins piedāvā iegādāties savu 1600 klases čempionauto!

Jānis Miščenko jau pieteicies licencei un gatavojas turpināt cīņu 2000 Super klasē. Savukārt pārējie minētie čempioni vai nu pauzē autosportista karjeru, vai nu plāno pārorientēt prioritātes.

Reinis Lilienšteins pēc diviem pārliecinošiem čempiontituliem 1600 klasē saka: „Skaidrs, ka vismaz gadu, varbūt vairāk, krosā nestartēšu. Pirmkārt, būs jāvelta laiks un uzmanība manas ģimenes pavisam drīz gaidāmajam pieaugumam! Otrkārt, skaidrs, ka nav jēgas stāvēt uz vietas, bet, ja gribu kaut ko pamainīt, tas prasītu lielus līdzekļus. Skaidrs, ka gribētos cītīgāk pamēģināt rallijkrosu, vai pamainīt klases krosā, taču šobrīd es to nevēlos, jāatpūšas. Toties varu apgalvot, ka tas, kurš iegādāsies manu čempionauto, būs uz starta ar ļoti labu tehniku, tāpēc interesentiem ieteikums apsvērt piedāvājumu. Mašīna jau šobrīd ir kaujas gatavībā, ņem un brauc!” (VW Golf II specifika un kontakti zemāk).

Open klases Raimonds Jerāns šogad apmainījies ar vietām ar savu mehāniķi Jāni Dreimani – jau kopš gada sākuma Jānis aktīvi brauc ar Matra Murena čempionauto, bet Raimonds konsultē un palīdz skrūvēšanā. Nojaušams, ka Jerāns nav pateicis kategorisku „nē” karjeras turpināšanai.

B600 čempions Jānis Baumanis gatavojas cīņām rallijkrosā, iegādājoties pērnā gada Reiņa Nitiša Eiropas rallijkrosa čempionātā izmantoto Peugeot 206. Ar šo auto Nitišs pārliecinoši uzvarēja NEZ 1600 klasē, tāpēc nekas netraucē Jānim turpināt mašīnas panākumu sēriju. Tiesa, Baumanim jāapgūst priekšpiedziņas braukšana. Jānis plāno palikt arī B600 klasē, taču uzsvaru autokrosā liks uz klases NEZ kausa ieskaiti. Vienīgi, zinot autosportistu azartu… ja sezona sāksies veiksmīgi, gan jau pastāv iespēja, ka Baumanis varētu aizvadīt pilnu Latvijas čempionāta sezonu.

Pārdod! Reiņa Lilienšteina VW Golf II. Latvijas čempions 2011. un 2012. gadā.

Pārdod LČ Autokrosā sagatavotu 1600 klases a.m.
Motors: 205ZS un 200Nm
Ātrumkārba: Quaife
Amortizatori: Bilstein

Cena: 8400 LVL

Tālruņa nr.: 29455746
E-pasts: reinis.liliensteins@lau.lv

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv