Autokross: Ceturtdien pēdējā Smiltenes pieteikumu diena, izmaiņas trasē

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
16.08.2012
15:16

Nākamās nedēļas Latvijas čempionāta un Baltijas kausa posmam Smiltenē ceturtdienas pēcpusdienā pieteikušies 66 dalībnieki. Teorētiski skaits var augt, jo ceturtdiena visā savā garumā ir pēdējā bezsankciju pieteikšanās diena šim posmam.

Dalībnieku sastāvs ir aizraujošs, piemēram, 1600 un 2000 Super klasē sportistu skaits jau pārvēlies desmit braucēju atzīmei. Atkal Latvijas čempionāta debitanti: bez iepriekš minētajiem folkreisa braucējiem savu pirmo čempionāta sacīksti plāno aizvadīt Aleksandrs Ņikitins (2000 Super), pirmo Baltijas kausa sacīksti B6000 klasē aizvadīs arī Ainārs Ramats – pieredzējušā bagiju braucēja Arņa Ramata dēls. Arnis pats pie stūres atgriezīšoties Baltijas kausa Mūsas posmā. Tāpat debiju čempionātā „pa īstam” plāno aizvadīt Priekules rūgto pieredzi guvušie Sandis Žebeks un Andis Ūtēns (2000 Super), kā arī Beate Klipa (B600). Anda riktēšanās pirmajai pilnvērtīgajai sacīkstei ir īpaši skarba – pirmās cīņas allaž nojauca personīgas problēmas vai pēdējā brīža tehnikas likstas, savukārt Priekulē jau treniņos neizturēja tehnika.

Smiltenes posma rīkotāji informē par nelieliem eksperimentiem ar trasi. Jau pavasarī braucienos līkumu iekšmalas tika saglabātas ar riepu palīdzību. Ideja tiks izmantota arī šoreiz, pēc tā paša principa kā pavasarī. Jaunums būs riepu krāvums arī otrā līkuma iekšmalā, kas tur atradīsies brīvo treniņu un laika kontroles laikā, bet uz kopējo startu braucieniem tiks noņemts.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv