Autokross: D7 posms sestdien Varstu

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
12.08.2011
13:37

Sestdien Igaunijā, Varstu trasē notiks Baltijas kausa D7 klasei priekšpēdējais posms, uz kuru dosies arī trīs Latvijas braucēji – Arnis Ramats un Jānis un Māris Kozlovski. Šī būs četru posmu seriāla trešā sacīkste. Savukārt pēdējais posms notiks pēc pāris nedēļām Smiltenē, kas būs D7 klases vienīgā vizīte Latvijā šogad.

Pēc uzvarām divos pirmajos posmos kopvērtējuma līderis ir pēdējās divās sezonās neuzvarētais lietuvietis Audrjus Pilipavičs, kurš sakrājis 32 punktus. 22 punkti labākajam no latviešiem Arnim Ramatam, bet trešais – igaunis Marguss Vainumetss (18). Diemžēl šogad līdzšinējās divās sacīkstēs startējuši tikai seši dalībnieki. Kopvērtējuma turpinājums – Jānis Kozlovskis (14), Mareks Kobu (10) un Māris Kozlovskis (8).

Jānis Kozlovskis veicis ievērojamus tehnikas uzlabojumus, tāpēc jācer, ka neveiksmju sērija D7 klasē noslēgsies. Savukārt Ramatam šī būs pēdējā iespēja saglabāt cerības uz Baltijas kausu. Ja Pilipavičs atkal uzvar un gūst papildpunktu par uzvaru kvalifikācijā, Ramatam paliks tikai teorētiskas izredzes pirms Smiltenes sagrābt titulu – Pilipavičam pietiktu tikai ar iziešanu uz starta un kvalificēšanos finālam. No otras puses, Pilipaviča agra izstāšanās vai nestartēšana Varstu nozīmētu visai dramatisku pēdējo posmu Tepera trasē.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv