Autokross: Divas klases sasniedz kvorumu

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
08.04.2011
13:57

Divas Latvijas čempionāta klases – B600 bagiji un D12 smagie auto – sasniegušas kvorumu punktu sasniegšanai. Nedēļu pirms pieteikumu termiņa beigām abās kategorijās ir pa pieciem dalībniekiem.

Abas klases koncentrē spēkus, lai varētu aizvadīt sezonu godam, lai gan par abām kategorijām valda viedoklis, ka dalībnieku trūkuma dēļ tās varētu zaudēt čempionāta statusu.

B600 klases dalībnieku sastāvs pagaidām bez pārsteigumiem – ierindā ir visi tie dalībnieki, kuri pērn ieguva pozīcijas, sākot no otrās – Otto Vočtavs, Jānis Baumanis, Aigars Liškovskis, Valters Zīverts un Dmitrijs Kabanovs. Uz starta, šķiet, nebūs čempiona Ģirta Zīles. Klīst dažādas versijas, ko Ģirts plāno darīt tālāk – vieni runā, ka Zīle gatavojas debijai D-3A bagiju klasē, citi saka, ka Zīlem ir visas iespējas nokļūt uz Soču olimpiskajām spēlēm kā Latvijas pārstāvim kalnu slēpošanā.

D12 klasē dalībnieku sastāvs visai tradicionāls – kaujas gatavībā pēdējo gadu čempions Bruno Leimanis, pērnais bronzas medaļnieks Aldis Grantiņš, kā arī igauņu speciālists Tāvi Pindiss un Jānis Polis. Tomēr Smiltenē uz starta gaidāms arī debitants – 16 gadus vecais Kristers Vīksne, kurš startēs ar Raivja Lokmaņa automašīnu.

Pārējās klasēs kvorums vēl nav sasniegts. Vismazākās bažas ir par 1600 klasi, kurā dalībnieku skaits var sasniegt desmit sportistus, bet lielākās bažas ir par 2000 Super klasi – bez pieteiktā Ritvara Zobena uz starta varētu būt Intars Spīķis, Ainārs Kenigsbergs, varbūt vēl kāds, taču uzvārdus šobrīd sarežģīti saukt.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv