Autokross: Emīls Mirošņiks un Dainis Zemnieks uz pjedestāla Lietuvā

Viesturs Saukāns  02.07.2019 16:17 0

  Autokross, Ziņas

Augstāko rezultātu no latviešiem Tauragē guva Emīls Mirošņiks (komandas foto)

Taurages trasē Lietuvā aizvadīts nacionālā čempionāta otrais posms. Mini bagiju klasē Latvijas pārstāvis Emīls Mirošņiks guva otro vietu, bet jaunajā Junior 1000 klasē daugavpilietis Dainis Zemnieks – trešais.

Šogad strauji progresējušais Mirošņiks kvalifikācijas braucienos sasniedza vienu trešo un divas pirmās vietas, finālā gūstot otro pozīciju aiz Adrijusa Lugauska. Aiz pjedestāla arī Renārs Rungēvics un Jānis Kozlovskis, kura komanda dienas gaitā cīnījās ar tehnikas problēmām.

Lietuvā veselīgi attīstās Junior 1000 klase, kurā startē arī Daugavpils Autosporta kluba pārstāvis Dainis Zemnieks – viņš trešais Tauragē, tāpat kā pirmajā posmā Šakjai trasē.

Salonautomašīnu Junior 1000 klase domāta gados pavisam jauniem braucējiem, kas labi kalpotu arī kā turpinājums, piemēram, Mini bagiju posmu beigušajiem sportistiem. Sacīkstē uz starta bija, piemēram, Mini bagiju absolventi Normants Lepšis un Skaiste Prašukaite.

Klase interesanta un nepieciešama Baltijas reģionā, par to plašāk drīzumā. Jāatzīmē, ka Junior 1000 kategorija būs apskatāma klātienē nedēļas nogalē Biķernieku autosporta festivālā.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru