Autokross: Ervins Grencis noslēgs Eiropas sezonu Francijā

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
12.09.2014
13:30

SuperBuggy braucējs Ervins Grencis nedēļas nogalē Francijā aizvadīs Eiropas autokrosa čempionāta pēdējo posmu. Dalībnieku sarakstos valmierietis ir vienīgais Latvijas pārstāvis šajā cīņā.

Pašlaik Eiropas čempionāta SuperBuggy klases kopvērtējumā 14. vietā esošajam Grencim stāv priekšā sarežģīta sacīksti milzīgā konkurencē – Francijas posmam pieteikušies 37 dalībnieki.

SuperBuggy jau priekšlaicīgi zināms šā gada čempions – ar četrām uzvarām līdzšinējos astoņos posmos pirmo numuru saglabā Bernds Štūbe. Arī vicečempions tas pats – Andre Hinenkamps.

Tuvu sensācijai ir Buggy 1600 klase, kurā līderis pirms pēdējā posma ir vācietis Renē Mandels, zināmā mērā uzskatāms par čempionāta debitantu, jo šī viņam ir pirmā pilnā sezona seriālā. Viņu var apturēt daudz pieredzējušākais tautietis Mihaels Budlmaijers, arī Kevinam Petersam vēl ir teorētiskas izredzes.

TouringAutocross klasē jau labu laiku zināms, ka titulu saglabā ungārs Tamašs Karai. JuniorBuggy klasē labas izredzes uz titulu ir čeham Filipam Šmidtam, kuram jāuzmanās no tautieša Vāclava Triskas centieniem sagrābt titulu.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv