Autokross: Grenči trešie Čehijas čempionāta posmā (papildināts)

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
15.08.2021
19:22
Čehijas čempionāta Poriči posmā čempiona 1. starta numurs Ervinam Grencim nenesa veiksmi kvalifikācijā, taču finālā sasniegts pjedestāls! (Foto: Petrs Čada)

Latvijas autokrosa braucējs Ervins Grencis aizvadījis Čehijas čempionāta trešo posmu Poriči trasē. Pērnā gada Čehijas čempions un šā brīža Eiropas čempionāta līderis finālā finišēja trešais. JuniorBuggy klasē pjedestāls arī Kristiānam Grencim.

Pērn, līdz ar Eiropas čempionāta atcelšanu pandēmijas dēļ, Ervins Grencis aizvadīja cīņu Čehijas čempionātā, dramatiskā cīņā nodrošinot valsts čempiona titulu SuperBuggy klasē. Šogad, līdz ar Eiropas seriāla notikšanu Čehijas cīņas vairs nav valmierieša prioritāte, taču laba treniņcīņu vieta spēcīgās konkurences dēļ.

Poriči aizvadīts trešais posms, kurā startēja arī Grencis. Kvalifikācijas braucienos neklājās viegli, jo pēc desmitās vietas laika kontrolē sērijās sasniegtas 6., 13. un 5. vieta, kas summā deva vien 14. vietu 18 dalībnieku konkurencē. Tomēr pusfinālā paveikts neliels brīnums – ceturtā vieta, kas ļāva nonākt klases finālā. Arī šajā braucienā izcils sniegums, kā rezultātā Ervins no astotās starta vietas nonāca uz Poriči posma pjedestāla: trešā vieta, piekāpjoties vienīgi Eiropas čempionāta kolēģiem Jakubam Kubičekam un Petram Nikodemam. Smagā cīņā Grencis noturēja Martina Hrubi uzbrukumus praktiski visa brauciena garumā.

Papildināts: JuniorBuggy klasē trešo vietu sasniedza arī Kristiāns Grencis. Kvalifikācijā 17 dalībnieku konkurencē Kristiāna sniegums bija krietni veiksmīgāks, trijos braucienos gūtas divas uzvaras un viena otrā vieta. Savā pusfinālā viņš guva trešo vietu, iekļūstot finālā. Arī izšķirošajā braucienā sasniegta trešā pozīcija un pjedestāls.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv