Autokross: Ervins Grencis uz pjedestāla Francijā!

Viesturs Saukāns  15.09.2014 10:30 2

  Autokross, Ziņas

Eiropas autokrosa čempionāta pēdējā posmā Francijā Ervins Grencis guva trešo vietu SuperBuggy klasē, sasniedzot savu pirmo pjedestālu Eiropas čempionāta posmā. Valmierietis lieliski uzsāka sacīksti jau ar kvalifikācijas braucieniem, pirmajos divos braucienos gūstot uzvaras, bet trešajā kvalifikācijā sasniedzot trešo vietu. Šāds sniegums 34 dalībnieku konkurencē ļāva Grencim stāties uz A fināla starta otrajā pozīcijā.

Finālā Grencis cīnījās par augstākajām vietām, finišā sasniedzot trešo pozīciju, piekāpjoties vienīgi bijušajiem Eiropas čempioniem čehiem Petram Turekam un Ladislavam Hanākam. Līdzšinējais augstākais sasniegums Grenča Eiropas karjerā bija sestās vietas pirmajā Francijas sacīkstē sezonas vidū, kā arī Čehijā. Līdz ar šo panākumu Ervins kopvērtējumā pacēlās uz 12. pozīciju, kas ir viņa augstākais rezultāts Eiropas čempionāta kopvērtējumā, kā arī augstākais Latvijas sportistu rezultāts šā gada Eiropas čempionātā (Andris Kuļikovskis sezonu Buggy 1600 klasē noslēdz 14. vietā).

2 responses to “Autokross: Ervins Grencis uz pjedestāla Francijā!”

  1. jānis says:

    malacis, ideāls sezonas noslēgums Eiropā!

  2. val4a says:

    Nu cepuri nost !Šitam bagim Francijas trasē laikam patīk. Labs ieguldijums un nav vairs jāmaksā Kalvodam milzu naudas,par smadzeņu čakarēšanu. Sveicam Ervīnu ar šo labo rezultātu :yes:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru