Autokross: FIA Cross Car Academy Trophy – vieta arī Latvijai

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
21.01.2021
09:52

Šogad Eiropas autokrosa čempionāta ietvaros paredzēta arī FIA Cross Car Academy Trophy izcīņa jaunajiem braucējiem. Šajā seriālā ir vieta arī Latvijai – kādam 13 līdz 16 gadus vecam Latvijas kroskāru braucējam!

Seriāls tiek veidots kā iesaistīto valstu cīniņš, katrai valstij piegādājot seriālam vienu sportistu. Vietu skaits Akadēmijas cīņās gan ir ierobežots, jo uz starta stāsies pirmie 20 pieteiktie dalībnieki.

Seriāls tehniski tiek veidots pēc “atnāc un brauc” principa – 70 zirgspēku jaudīgos kroskārus piegādās un apkalpos viena noteikta kompānija, nodrošinot visiem dalībniekiem vienādas mašīnas un tehniskos nosacījumus. Attiecīgi, mērķis šādam jauniešu seriālam ir veicināt jauno sportistu izaugsmi uz nākamajiem autosporta līmeņiem autokrosā, rallijkrosā un citos sporta veidos.

Ja Latvijas junioru vecuma braucējiem ir interese par šo seriālu, jāsazinās ar Krosa komisijas autokrosa sadaļas pārstāvi Arni Odiņu, lai apspriestu nepieciešamās tālākās darbības dalības seriālā uzsākšanai.

FIA Off Road komisija sagatavojusi uzskatāmu Cross Car Academy Trophy prezentāciju, kurā smelties precīzu informāciju par šo klasi.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv