Autokross: Folkreisa brīnums Bogens uz autokrosu, tirgo uzvarošu auto

Viesturs Saukāns  26.11.2012 23:20 1

  Autokross, Folkreiss, Ziņas

Folkreisa pēdējo divu gadu atklājums Rūdolfs Bogens 2013. gadā plāno startēt Latvijas autokrosa čempionātā. Šai idejai tiek sakopoti finansiālie un tehniskie spēki un, lai arī precīzs lēmums vēl nav pieņemts, visticamāk, izvēle kritīs uz 1600 klasi.

Rūdolfs nonācis tajā pašā situācijā, kurā pārējie folkreisa absolventi – autosports ir veiksmīgi pamēģināts, taču priekšā stāv finansiālais un tehniskais lēciens uz Latvijas čempionātu.

Atgādinām, ka Bogens, kurš 2011. gadā debitēja folkreisā, šogad Vasaras kausa sešos posmos guva uzvaras ne tikai visos finālbraucienos, bet pat visos priekšbraucienos – rekords, kuru nākotnē kādam būs grūti atkārtot.

Bogens atzīmē, ka sakarā ar disciplīnas maiņu un, lai iegūtu vairāk vietas garāžā, viņš ir gatavs šķirties no pēdējās savā rīcībā esošas folkreisa mašīnas. Ar VW Golf II veikts Vasaras kausa pēdējais posms, kurš arī tika pilnībā uzvarēts. Cēsinieks ziņo, ka mašīnai novērstas pēdējā posma brūces, nav veikta „pirmspārdošas apskrūvēšana”, tieši otrādi – novērsti Vecpilī atklātie tehniskie trūkumi. Rūdolfs iesaka sīkākai informācijai zvanīt pa tālruni 28626036.

Auto tirgošanas sludinājums: http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/sport-cars/bepdko.html

Dalies ar šo ziņu