Autokross: Folkreisa līderis Plētiens debitēs čempionātā, Plūme atrāda A3!

Viesturs Saukāns  09.05.2018 07:18 1

LAF Folkreisa pērnā gada līderis Viesturs Plētiens straujiem soļiem nonācis Latvijas autokrosa čempionātā, piesakoties cīņai 2000 Super klasē. Tikmēr Armands Plūme, kurš šogad debitēs Open 2500, parāda jaunuzbūvēto Audi A3.

Plētiens ceļu uz krosu sāka ziemā, kad vasaras sezonai tika gatavots VW Golf III. Ar šo auto Viesturs startēja LAF Krosa komisijas kausa posmā Smiltenē. Lai arī dienu noslēdza sajūga defekts, kopējā sajūta palika pozitīva. Plētiens gan iespēju startēt čempionātā pieļāva vairāk sezonas otrajā pusē, taču draugu uzmundrināts, Folkreisa 1. numura turētājs startēs jau pirmajā posmā.

“Pārdomājot, ka man pietrūkst, lai startēt Brenguļos, sapratu, ka ir grūti atrast tehniskus iemeslus, vairāk līdz šim nospēlēja bijība pret šo seriālu un uzskats, ka man tas īsti vēl nepienākas. Taču draugi iedeva izšķirošo grūdienu, tāpēc gatavojos sestdienai. Būs interesanti!”

Armands Plūme pēc atraktīvām pāris sezonām ar Open 4500 mašīnu sagatavojis Open 2500 klasei atbilstošu pilnpiedziņas Audi A3. Viņš būs viens no daudziem interesantiem automobiļiem, kas sestdien sadalīs Latvijas čempionāta pirmā posma uzvaru.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vecpils, Vecpils autotrase, 16.06.2018.

Folkreisa Vasaras kauss, 2. posms

Krosa komisijas autokrosa kauss, 7. posms

SK Vecpils B600 kauss, 1. posms

Nolikums

B600 Kausa nolikums

Pieteikums - FR

Pieteikums - komanda

Pieteikums - KKK

Pieteikums - B600

Dalībnieki FR (41)

Dalībnieki KKK (12+1)

Dalībnieki B600 (5)

***