Autokross/Folkreiss; Brenguļu posma norise apstiprināta, riepu lēmums sarežģīts

Viesturs Saukāns  01.02.2018 22:17 0

Ceturtdiena ir diena, kurā, atbilstoši nolikumam, sacensību rīkotājiem jāpaziņo par scenārijiem Brenguļu autotrases Nakts autokrosā. Rīkotāji apstiprina – sacīkste notiks. Vairāk problēmu ir attiecībā uz izmantojamajām riepām autokrosa klasei.

Brenguļu autotrases rīkotāji pamatā vēlas krosa klasi redzēt ar radžu riepām, tam tiek gatavota trase un citas nianses. Taču trases segums un atkusnis diktē savus noteikumus. Arnis Odiņš skaidro: “Ceturtdienas +2 grādi nebija vajadzīgi. Turklāt piektdien sola +1, kas var turpināt izmērcēt segumu. Šobrīd trase ir atbilstoša radžu riepām, taču uz robežas, līdz ar to piektdiena būs ļoti izšķiroša. Savukārt piektdienas vakarā tiek solīti -3 grādi, un liekas, tikai šīs prognozes piepildīšanās vai nepiepildīšanās var izšķirt riepu jautājumu. Ja sals, laistīsim trasi. Tāpēc šodienas lēmums ir: gatavojam radžu riepas, taču ar piebildi, ka sestdienas rītā šis lēmums var tikt mainīts. Tas faktiski nozīmē gatavošanos abiem scenārijiem, un gala lēmums būs zināms tikai sacensību dienā. Apzinos, ka sportistiem skaidrāka situācija no šīs informācijas nekļūst, taču arī mēs esam tādā pašā situācijā. Ja kaut kas būs zināms ātrāk, protams, ziņosim!”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***