Autokross/Folkreiss: Dalībnieku sastāvi Brenguļiem zināmi!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
18.08.2021
07:34

Otrdien noslēdzies pieteikuma termiņš sestdienas Folkreisa un Krosa komisijas kausa posmam un svētdienas Latvijas autokrosa čempionāta sacīkstei. Pirmajā dienā uz starta pulcēsies 75 dalībnieki, svētdien – 63 braucēji.

Sestdien Folkreisa cīņām gatavojas 45 dalībnieki, kas atbilst šīs sezonas vidējam braucēju skaitam. Interesanti, ka gandrīz ceturtā daļa no visa kolektīva ir Dāmu kausa dalībnieces: kopā desmit. Tradicionālajam sastāvam pievienosies Folkreisa debitantes Dace Rozenštama un Diāna Miškina.

Cīņā dosies vairāki Folkreisa debitanti – bez minētajām dāmām arī Kārlis Kļaviņš, Rolands Zālītis, Jānis Apinis un Jānis Lipskis. Šogad Folkreisa jaunpienācēju ir izteikti daudz, disciplīna piedzīvo strauju braucēju paaudžu nomaiņu.

Krosa komisijas kausa Pro klasē 12 pieteikumi, turpināsies abu līderu Māra Mardoka un Aivara Galbāliņa duelis par uzvaru. Šī būs arī pēdējā iespēja iesaistīties par cīņā par kopvērtējuma uzvaru abu tuvākajiem sekotājiem. Am klasē 18 pieteikumu, ar līderi Jāni Orbidānu un pārējiem uzvaras pretendentiem ierindā.

Svētdien Latvijas čempionāta posmam pieteikti 63 braucēji, cīņa par punktiem varēs notikt visos posmos. Pamatā sastāvs līdzīgs pirmajos posmos vērotajam, taču ir arī patīkami pārsteigumi. Jau tā interesanto situāciju VAZ Klasika klasē, kurā čempions Jānis Linde pēkšņi vairs nav kopvērtējuma līderis, papildinās līdz šim nestartējušais bijušais čempions Kalvis Tēts. Xtreme klasē vēl bez šogad redzētajiem plāno pievienoties arī igaunis Alars Johansons, padarot klases cīņas mazāk prognozējamu. Šogad intrigas klasēs netrūkst, būs interesanti arī Brenguļos!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv