Autokross/Folkreiss: Folkreisā līderis Biezais, krosā rezultātu haoss!

admin admin
11.02.2019
13:07

Pēc aizvadītajiem diviem posmiem Folkreisa Ziemas kausa kopvērtējumā loģisks līderis ir Vecpils un Brenguļu sacīkšu uzvarētājs Artis Biezais. Savukārt Krosa komisijas kausa izcīņā šobrīd haotiska situācija – trim vadošajiem braucējiem vienāds punktu skaits, bet top-4 atrodas četru punktu robežās!

Artis Biezais Folkreisā guvis divas uzvaras abos posmos (40 punkti). Turklāt Vecpils posma tuvākie sekotāji un sīvākie konkurenti Mārtiņš Spīķis un Ivo Gabrāns piedzīvoja neveiksmīgu cīņu, kas tikai pastiprina Arta kopvērtējuma pārsvaru. Pašlaik līderis ir 17 punktu attālumā no Gabrāna, un arī sava brāļa Raivja Biezā, kas pēc divām sacīkstēm ir liels pārsvars (par pirmo vietu posmā var iegūt 20 punktus).

Trijniekā pēc sarežģītas sacīkstes noturējies Gabrāns (23), kā arī iespraucies otrs Biezais (23). Savukārt pēc katastrofālas sacīkstes tehnikas problēmu dēļ uz sesto vietu noslīdējis Spīķis (17), priekšā palaižot arī Ermīnu Vācieti (21) un Brenguļos izcilu otro vietu guvušo Tomu Edušu (19).

Krosa komisijas autokrosa kausā pašlaik par izteiktu līderi runāt krietni par agru. Pirmkārt, seriāls noslēgsies tikai rudenī, tāpēc aizvadītie divi posmi vēl absolūti neko nenosaka. Otrkārt, pēc šīm sacīkstēm ar 32 punktiem līderpozīcijā atrodas Andrejs Freimanis un abu posmu uzvarētāji Aigars Kļaviņš un Viesturs Plētiens. Arno Upenieks turpat aizmugurē – viņam 28 punkti. Saprotams, nav izslēgts, ka šī kompānija ar laiku var izšķīst kopvērtējuma tabulā, un līderu vidū visas iespējas ir ienākt citiem braucējiem.

Folkreisā komandu vērtējumā pēc uzvaras Brenguļos par līderi kļuvusi brāļu Biezo un Vācieša SK Garkalne Racing vienība (64), kurai seko Gabrāna, Spīķa un Māra Zālīša Kavita V (41), un pirmo posmu šogad aizvadījusī Kalvja Buģa, Aivja Rudzīša un Zigurda Gailīša Autocross.lv Crazy Racing vienība (27).

Folkreisa Ziemas kausa un Krosa komisijas kausa kopvērtējums pēc 2. posma

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv