Autokross/Folkreiss: Jau šobrīd cienījami!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
05.07.2018
16:42

Lai gan sezonas sākuma viedoklis ir, ka krosa tipa sporta veidus piemeklējusi pamatīga krīze, dažas stundas pirms pieteikumu termiņa beigām pirms gaidāmās Pilskalnu nedēļas nogales vieš optimismu: abām dienām kopā jau šobrīd saņemti 126 pieteikumi. Krosā pieteikšanās vēl turpinās.

Folkreisa un Krosa komisijas kausa seriāliem pieteikšanās noslēdzās vakar. Rezultāts cienījams – 38 dalībnieki folkreisā, 13 krosa Nacionālajā klasē un divi Open 4500.

Svētdien, kad notiks Latvijas autokrosa čempionāts, pašlaik – prognozēti – sarūgtina vienīgi 1600 klase, kurā ir trīs pieteikumi. Taču nojaušams, ka, lai arī kvorums diez vai ir iespējams, vēl pāris braucēju ir klases azotē.

Visas pārējās klases šķietami brīvi pārkāpušas kvoruma slieksnim. Lielisku mobilizāciju veikusi B600 klase, kura no bezcerīga sastāva tikusi līdz pat septiņiem braucējiem, droši nostājoties uz viena zara ar pārējām čempionāta klasēm. Malači!

Tieši B600 klase arī atvērs šogad vēl nesākto Junioru kausa punktu skaitīšanu – savā pēdējā Juniora gadā ir gan Monta Beierbaha, gan Edgars Zīverts.

Pieteikumu sarakstus vēl pētīsim piektdienas rītā, jo čempionāta posma pieteikšanās turpinās līdz pusnaktij.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv