Autokross/Folkreiss: Jaunumi no frontes līnijas

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
07.09.2018
18:21

Notiek drudžaina gatavošanās vienam no nopietnākajiem nacionālā līmeņa autokrosa pasākumiem pēdējos gados. Informācija no rīkotājiem un dalībniekiem.

Organizatori ziņo, ka iebraukšana Mūsa Raceland trasē būs iespējama no sestdienas pl.13:00. Tehniskā komisija visām klasēm būs pieejama no pl.14:00, folkreisa sekretariāts būs atvērts no pl.15:00, krosa sekretariāts no pl.18:00, kā paredzēts nolikumā.

Iebraukšana trasē iespējama no Lietuvas šosejas puses, pāri tiltam.

Pēc komandu protestiem mainīta Mini bagiju trase – mazie sportisti brauks pilnu autokrosa apli, taču braucienu garums būs samazināts par vienu apli.

Tikmēr no sportistu nometnēm daži kapitulējušie. Krosā Ainārs Kenigsbergs atteicies no cīņas 2000 Super klasē. Piektdien B600 klasi motora defekta dēļ spiests pamest Edgars Zīverts. Open 2500 klasē pēc ievērojamas mašīnas pārbūves tomēr konstatēti citi arī citi defekti, līdz ar to izstājas Harijs Līgotnis.

Folkreisā bez mašīnas palicis Aivars Kreijers, to pārdodot Daiņa Žvagina un Kaspara Dieriņa komandai. Tomēr neizdosies līdz galam pabeigt Audi 90 automašīnu Jāņa Spīķa komandai. Motora defekts Andreja Špela auto, tehnikas problēmas arī iepriekšējā posmā Vecpilī debitējušā Kaspara Buša Porsche.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv