Autokross/Folkreiss: Norit pieteikšanās Brenguļu superfinālam

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
15.09.2020
14:44

Pilnā sparā norit pieteikšanās 3. un 4. oktobra Latvijas autokrosa un Folkreisa sezonas superfinālam, kurā jānoskaidro Latvijas autokrosa čempioni, Folkreisa Vasaras kausa ieguvējs un Krosa komisijas kausa uzvarētāji.

Visu klašu sportistiem reģistrācija notiek ŠEIT, bet dalībnieku sastāvi visām ieskaitēm ir apskatāmi Autocross.lv labajā malā.

Jāatzīmē, ka sestdien, 3. oktobrī norisināsies Latvijas autokrosa čempionāta noslēguma posms, bet svētdien izšķirošā Folkreisa Vasaras kausa un Krosa komisijas autokrosa kausa sacīkste. Šobrīd rīkotāji vēl pēta situāciju, vai Krosa komisijas kausa posmu veidot kā tradicionālo Čempionu krosu, vai tomēr šo zīmolu šogad neizmantot. Tas atkarīgs no vairākiem faktoriem, tostarp jauno čempionu vēlmi palikt Brenguļu autotrasē arī uz nākamās dienas cīņām.

Sacensību rīkotājs Arnis Odiņš arī atzīmē, ka pats ar lielu nepacietību gaida sezonas finālu: “Šogad daudz ātrāk nekā parasti esam ķērušies pie trases sagatavošanas, jo nevaram sagaidīt oktobra cīņas. Ļoti jācer, ka arī oktobra sākums sarūpēs labus laika apstākļus. Daudz uzlabojumu trasē, arī drošības niansēs cītīgi piestrādāsim. Redzot dalībnieku sastāvus, seriālu intrigas kopvērtējumos, noskaidrojamos čempionus, ļoti gribas šo cīņu!”

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv