Autokross/Folkreiss: Pēdējā pieteikumu diena, plāns skatītājiem!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
04.08.2021
09:30

Nedēļas nogalē Vecpils autotrasē norisināsies nākamais šīs sezonas krosa festivāls – Latvijas autokrosa čempionāta posms sestdien un Folkreisa un Krosa komisijas kausa posms svētdien. Trešdiena ir pēdējā pieteikumu diena pirms svētdienas sacīkstēm, bet čempionātam pieteikumi jau iesūtīti. Uzmanību! Informācija skatītājiem un sportistiem!

Čempionāta braucējiem pieteikumu termiņš noslēdzās jau pagājušajā nedēļā, savukārt Folkreisa un Krosa komisijas sportistiem ir uzdevums savus sastāvus nostiprināt trešdienas laikā. Pieteikumi gan Folkreisam, gan Krosa komisijas kausam aizpildāmi www.folkreiss.lv. Sestdien čempionāta startiem gatavojas 72 dalībnieki, trešdienas rītā svētdienai 65 pieteikumi.

Uzmanību sportistiem! Pie iebraukšanas trasē braucējiem un viņu komandu pārstāvjiem būs jāaizpilda rīkotājam nepieciešamās sportistu anketas. Lai iekļūšana sacensībās būtu raitāka un neveidotos rindas, lūgums komandām aizpildīt šo anketu jau iepriekš un izdrukātā veidā uzrādīt pie iebraukšanas trasē. Anketas varēs aizpildīt arī uz vietas, tomēr visiem ērtāk būs pēc iespējas lielāks iepriekš aizpildītu dokumentu daudzums.

ANKETA LATVIJAS ČEMPIONĀTA POSMA DALĪBNIEKIEM UN KOMANDĀM

ANKETA FOLKREISA VASARAS KAUSA UN KROSA KOMISIJAS KAUSA POSMA DALĪBNIEKIEM UN KOMANDĀM

Uzmanību skatītājiem! Vecpils sacensību rīkotāji izstrādājuši shēmu, kur varēs atrasties gaidāmo sacensību apmeklētāji, kā to prasa valstī noteiktie ierobežojumi. Ar sacensību programmu abām dienām un skatītāju zonām iespējams iepazīties šeit (un arī Autocross.lv labajā malā).

 

 

 

 

 

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv