Autokross/Folkreiss: Pēdējā pieteikumu diena Vecpils festivālam!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
29.07.2020
13:24

Nedēļas nogalē atkal krosa supervīkends – Vecpils autokrosa un Folkreisa festivāls. Sestdien Folkreisa Vasaras kausa un Krosa komisijas autokrosa kausa trešais posms, bet svētdien Latvijas autokrosa čempionāta otrā sacīkste. Trešdiena ir pēdējā sportistu pieteikumu diena Kurzemes krosa svētkiem.

Klasēs dalībnieku skaiti pildās, taču čempionāta pāris ieskaites vēl bez kvoruma – pēdējā pieteikumu diena būs svarīga Open 2500 un Xtreme klasei.

Šķietami norakstīta ir čempionāta 1600 klase, tomēr šodien noskaidrots, ka veidojas pārsteigums: mašīnu iedarbinājis bijušais Latvijas čempions Andis Kļava, kurš varētu būt piektā pieteikuma autors. Tas nozīmē, ka nepieciešami vēl divi sportisti, lai klase varētu piedzīvot atdzimšanu. Lai gan Pilskalnu posms ieskaites ziņā tika zaudēts, 1600 klasei ir iespēja pat sasniegt čempiontitulu, ja atlikušajos posmos Vecpilī, Smiltenē, Mūsā un Brenguļos būtu ne mazāk par septiņiem dalībniekiem. Lai izdodas!

Sestdien Folkreisa un Krosa komisijas kausa cīņām ar ieskaiti visās klasēs viss kārtībā. Pusdienlaikā Folkreisā jau 35 pieteikumi, un būs vēl, savukārt Pro un Am krosa klasēs jau pārsniegts nepieciešamais septiņu pieteikumu kvorums.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv