Autokross/Folkreiss: Pēdējās dienas sastāvu izmaiņas

Viesturs Saukāns  13.01.2018 16:46 1

Pēdējā diena pirms Upesciema cīņas nes izmaiņas dalībnieku sastāvos gan folkreisā, gan krosā. Interesantākie ieguvumi – krosa klasē cīnīsies Mārtiņš Starks, kurš brauks abās ieskaitēs, kā arī Juris Spīķis, kurš krosā cīnīsies ar to pašu auto, ar kuru brālis Jānis spēkosies folkreisā. Cīņai gatavojas arī Jānis Kozlovskis.

Līdz ar diviem iegūtiem krosa pieteikumiem, kā arī Matīsa Pelēņa dalības atsaukšanu dalībnieku skaits LAF Krosa komisijas kausa pirmajā posmā vairāk nekā cienījams – 14 sportistu. Folkreisā dalību tehnikas problēmu dēļ atsauc Viktors Freimanis, samazinot braucēju skaitu līdz 25.

Krosā pēdējās diennakts papildinājumi ar Latvijas čempioniem – Starks, Juris Spīķis un Kozlovskis katrs pa reizei bijuši čempionu godā. Pašlaik gan Kozlovskis piesardzīgi komentē savu dalību: “Domāju, ka būšu, taču vēl daudz darba. Motors pēc iemontēšanas uz minūti ierūcās, tik tālu ir tikts. Tagad atliek pārējie uzdevumi un konstatēt, ka viss darbojas!”

Trase sportistiem būs ļoti viltīga, jo segumu veido gan ledus, gan grunts. Ātrām taisnēm seko viltīgi, slideni pagriezieni. Īsta “oga” būs pēdējais pagrieziens pirms finiša. Tas ir pārveidots, uzlabojot starta/finiša zonas drošību, līdz ar to kļuvis pat pieredzējušajiem braucējiem nepazīstams un sarežģīts.

Sacensību sākums svētdien pl.10:00!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vecpils, Vecpils autotrase, 16.06.2018.

Folkreisa Vasaras kauss, 2. posms

Krosa komisijas autokrosa kauss, 7. posms

SK Vecpils B600 kauss, 1. posms

Nolikums

B600 Kausa nolikums

Pieteikums - FR

Pieteikums - komanda

Pieteikums - KKK

Pieteikums - B600

Dalībnieki FR (41)

Dalībnieki KKK (12+1)

Dalībnieki B600 (5)

***