Autokross/Folkreiss: Rīkotāju informācija sportistiem!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
29.09.2020
16:20

Sakarā ar fantastisko dalībnieku skaitu nedēļas nogales Superfinālam Brenguļu autotrasē sacensību rīkotāji aicina sportistus pievērst uzmanību atsevišķām saimnieciskām niansēm, lai sacensību dienas noritētu pēc iespējas veiksmīgāk un raitāk.

Latvijas autokrosa čempionāta posmam, kas norisināsies sestdien, pieteikušies 54 dalībnieki, bet svētdienas Folkreisa Vasaras kausa un Krosa komisijas autokrosa kausa/Čempionu krosa cīņām gatavojas 104 dalībnieki, kas ir Brenguļu autotrases vienas dienas sacensību rekords.

Sacensību rīkotājs Arnis Odiņš komentē: “Redzot šos dalībnieku sastāvus ir tikai viena doma – tas būs nenormāli aizraujoši! Paldies visiem, kuri pieteikušies un gatavojas cīņām! Kopīgi mums būs cieši jāsadarbojas, lai abas dienas pabeigtu laicīgi un ar gandarījumu par aizvadītajām sacensībām. Tāpēc neliels ceļvedis:”

* Sestdienas sacensību dalībniekiem papildinājums nolikumā minētajiem laikiem – tehniskā komisija būs gatava darbam arī piektdienas vakarā, laikā no 19:00 – 21:00.

* Svētdienas sacensību dalībniekiem reģistrācija un tehniskā komisija atbilstoši nolikumā minētajam – arī sestdienas vakarā, laikā no 18:30 – 21:00. Redzot dalībnieku skaitu, stingri rekomendējam izmantot tieši sestdienas vakaru reģistrācijas un tehniskās apskates veikšanai.

* Turklāt paredzams, ka svētdienas rīta programma varētu sākties stundu agrāk nekā paredzēts nolikumā – dalībnieku daudzums patīkami pārsteidz un pieprasa korekcijas!

* Sportistiem jācenšas nodrošināt sava elektroenerģija, ģeneratori, jo naktīs parkā lietošanā elektrība nebūs pieejama. Atcerieties gan, ka pēc 23:00 dalībnieku parkā ir “klusā stunda”, un ģeneratori ir jānovieto tā, lai tie netraucētu naktsmieru pārējiem dalībniekiem.

* Dalībnieku parks būs apgaismots, bet sestdienas vakarā darbosies arī kafejnīca.

* Nav jāsatraucas par vietas pieejamību dalībnieku parkā – būs jāsaspiežas, taču mums ir teritorijas rezerves, kuras varēsim izmantot, ja būs nepieciešamība.

* Sacensību laikā būs pieejama bufete, turklāt abās trases pusēs – šo droši variet noziņot arī saviem līdzjutējiem un skatītājiem.

* Sacensību laikā esiet mobilizēti ar izbraukšanu uz pirmsstarta zonu un startu – šis elements ievērojami veido sacensību norises tempu, kavētājus nevarēsim gaidīt. Tempu veido arī evakuācijas darbi, pie kā esam īpaši piestrādājuši. Nodrošiniet sporta auto ar stiprām vilkšanas cilpām! Taču novēlējums ir, lai mašīnas nelūzt!

“Šis būs grandiozs sezonas noslēgums, tiekamies un, lai veiksme ir katras komandas sabiedrotā!” saka rīkotājs.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv