Autokross/Folkreiss: Spēcīgi papildinājumi krosā, igauņu invāzija folkreisā

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
04.02.2019
14:41

Nedēļas nogalē Brenguļos notiekošajam Nakts krosam turpina pieteikties arvien jauni dalībnieki. Autokrosa klasē ievērojami papildinājumi favorītu galā, bet folkreisā pulcējas igauņu braucēji.

Autokrosā par skaļāko pieteikumu parūpējies Open 2500 klases pērnā gada čempions Jānis Kozlovskis. Lai gan viņš rudenī formāli atvadījās no lielā sporta, viņš jau tad atzīmēja, ka atsevišķas kausa izcīņas sacensības un daži citi pasākumi varētu būt viņa plānos. Šis ir tas gadījums.

Krosam pieteicies arī pirmajā posmā Vecpilī spēcīgais, taču finālā nefinišējušais Viesturs Plētiens. Uz starta arī spēkos līdzīgais, pērn krosā daudzsološi debitējušais Māris Mardoks. Sarakstos arī Krosa komisijas kausa medaļnieks Arno Upenieks.

Folkreisā papildinājumi favorītu kontekstā – cīņai pēc ilgāka pārtraukuma gatavojas Miks Gabrāns. Pieteicies arī spēcīgais debitants Toms Edušs, kuram pēc Vecpils posma bija secinājumi, ka laime ziemas cīņās meklējama riepās – pirmajā posmā izvēlētais komplekts nebija veiksmīgs. Sarakstos arī debitants Ralfs Šantars, kurš līdzi nesīs arī jaunu komandu Folkreisā – Juglas Autocentrs.

Sarakstā jau trešais igaunis – kaimiņi ar sacensību rīkotāja Arņa Odiņa palīdzību īrē mūsu sportistu mašīnas, lai varētu piedzīvot neaizmirstamas sacensības. Startam gatavojas Latvijas rallijkrosā zināmais Svens Orass. Viņš startēs ar Jāņa Kļavas Opel Astra automašīnu.

Papildinājums arī Lada RX klasē – pieteicies Renārs Kārkliņš.

Autokrosa klasē šobrīd 12 pieteikumu, Folkreisā – 14, Lada RX klasē – 5.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv