Autokross/Folkreiss: Uzmanību sportistiem! Sveiciens no Vecpils

Viesturs Saukāns  01.08.2019 16:38 2

  Autokross, Folkreiss, Ziņas

Nedēļas nogale Vecpils autotrasē būs varena, sestdien aizvadot Latvijas autokrosa čempionāta posmu, bet svētdien – Folkreisa un Krosa komisijas kausa sacīksti. Vecpils autotrases komanda sūta sveicienus un atzīmē atsevišķas sacīkšu nianses.

“Sveiciens visiem sportistiem, gaidām jūs Vecpils autotrasē, gatavojamies jūsu uzņemšanai,” saka sacensību rīkotājs Kaspars Džeriņš. “Gribu vērst uzmanību uz dažām niansēm, lai mums visiem būtu ērti un patīkami satikties un satikt dalībnieku parkā. Sportistiem bez maksas trasē ir iespēja iebraukt pašiem, kā arī vēl četriem mehāniķiem. Mēs gan pie biļešu kases nešķirosim, kurš ir mehāniķis, kurš nav – to jūs sadaliet komandas iekšienē, bet, tātad, 1+4. Jāņem vērā iespēja, ka sacensību laikā, dienā, dalībnieku parkā var nebūt elektrība. Prakse rāda, ka kopējais tīkls netur visa parka saslēgtās tējkannas, kas ir radījis problēmas sacensību vadībā – laika kontrolē, luksoforu darbībā… Taču mēs vēl pie šīs problēmas strādājam, varbūt izdosies! Vakaros, naktīs un agri no rīta elektrībai vajadzētu būt. Par parkošanos dalībnieku parkā. Sportisti, kuri startēs gan sestdien, gan svētdien, droši var būvēt bāzes sev izvēlētajās vietās dalībnieku parkā. Taču sportistiem, kuri startēs sestdien, bet svētdien nestartēs, tikai skatīsies sacensības, sestdienas vakarā būs jāpārceļas dziļāk parkā, aiz ozola (braucēji sapratīs, kur tas ir). Otrs variants – jau uzreiz būvēt nometni aiz ozola. Tas tāpēc, lai svētdienas dalībniekiem nav jāmeklē vietas tālu no starta un sekretariāta tikai tāpēc, ka tuvāk stāv sacīkstēs nestartējošas komandas. Taču domāju, ka mūsu saime ir pietiekami korekta, lai šajā ziņā izprastu viens otru. Lai visiem lieliski starti!”

Jāpiebilst, ka arī sestdien pēc sacīkstes varēs pieteikties dalībai svētdienas Folkreisā un krosā, vienīgi braucējiem, kuriem nav nekādu LAF dokumentu (licences, apdrošināšanas, utt), šo tēmu līdz cīņām nepieciešams vismaz sākt risināt (“iedos izbraukt mehāniķim” šoreiz vairs neies cauri). Tāpat, ja sestdiena izslēgs no svētdienas cīņas kādas krosa mašīnas, sportistiem to būtu vēlams paziņot sekretariātā.