Autokross/Folkreiss: Vecpils gatavojas sezonas turpinājumam!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
13.07.2018
11:00

Nākamnedēļ Vecpils autotrasē turpināsies Latvijas autokrosa čempionāts, kā arī paredzēta Folkreisa Komandu kausa sacīkste. Autocross.lv labajā malā nepieciešamā dokumentācija gaidāmajai cīņai.

Latvijas čempionāts aizvadītajā nedēļas nogalē braši uzziedēja Jēkabpils pusē, tāpēc gaidāms intriģējošs turpinājums nākamsestdien Vecpilī. Šajā posmā arī pāris papildu ieskaites. Plāns debitēt Folkreisa Komandu kausam. Tiesa, pašlaik vēl nezināma šīs sacīkstes norise, jo, lai Komandu kauss notiktu, nepieciešama vismaz piecu komandu dalība. Taču folkreisa braucēji atzīst, ka vasara nupat kļuvusi ļoti sablīvēta ar sacīkstēm, kad sešiem LAF Folkreisa Vasaras kausa posmiem jau pievienotas ārkārtas sacīkstes Brenguļos un Pilskalnos. Braucēji vēlas izmēģināt Komandu kausa eksperimentu, taču šobrīd tiek komplektēti spēki, lai varētu aizvadīt atlikušo sezonu. Komandu sacīkstes notikšanas/nenotikšanas paziņojuma termiņš ir otrdiena.

Nākamās nedēļas sestdienas sacīkste būs arī otrais posms SK Vecpils B600 kausam, kas šajā gadījumā notiks vienlaicīgi ar Latvijas čempionāta posmu. Seriāls sākās jūnijā ar pirmo posmu kopā ar folkreisu, bet trešais un neslēdzošais posms Vecpilī notiks augustā – arī kopā ar folkreisu. Pirmajā sacīkstē izcilā cīņā uzvaru guva Mikus Neško.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv