Autokross/Folkreiss: Vecpils sastāvu papildina krosa un folkreisa meistari

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
23.02.2018
12:21

Pēdējās stundās pirms LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa posma Vecpilī sastāvos iegūti lieliski papildinājumi – gan krosā, gan folkreisā!

Krosā sāpes par nepieciešamību braukt arī bez radzēm pārvarējuši Juris Zembergs un Jānis Kozlovskis, kā arī cīņai pieteicies vienīgais Open 4500 klases braucējs Jānis Veģeris. Nešaubīgi, šis ir izcils papildinājums sestdienas cīņai un var gadīties, ka tieši šī trijotne veidos faktisko trijnieku fināla finišā (Veģeris ārpus ieskaites, taču startēs kopā ar krosa Nacionālo klasi).

Arī folkreisa dalībnieku skaits palēcās no 20 līdz 24 braucējiem. Sastāvam piepulcējušies top-10 braucēji Sandris Vigulis un Jānis Kļava, ziemas sezonas labākais juniors Mairis Vigulis, kā arī debitants Raimonds Žvagins, kurš startēs, dalot automašīnu ar vairākas sacīkstes pieredzējušo brāli Daini.

Šāds sastāvs nozīmē, ka kvalifikācijās folkreisa dalībniekus dalīs trijās grupās, bet krosa – divās. Ja ierodas visi plānotie folkreisa braucēji, tiks aizvadīti divi pusfināli (ja faktisko dalībnieku skaits ir zem 23, tiek izmantota B fināla sistēma). Krosā, ja neuzrodas vēl kāds sportists, paredzēts fināls ar 13 dalībniekiem: 12 Nacionālās klases braucēji plus Jānis Veģeris no Open 4500.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv