Autokross: Francijā labākais rezultāts Justam Grencim (Video)

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
22.07.2015
14:37

Aizvadītajā Eiropas autokrosa čempionāta posmā Francijā labāko rezultātu no Latvijas braucējiem parādīja JuniorBuggy braucējs Justs Grencis, kurš klasē guva savu augstāko rezultātu karjerā – piekto vietu. SuperBuggy klasē Jānis Boks sestajā vietā, Ervins Grencis neizkļuva no pusfināla.

13 dalībnieku konkurencē Justs Grencis trīs kvalifikācijas braucienu summā guva augsto ceturto vietu, savukārt savā pusfinālā bija izcils – otrā vieta. Finālā Justs guva piekto vietu, par 17 sekundēm atpaliekot no uzvarētāja Milana Vaneka. Jāpiezīmē, ka finālā Grencis juniors brauca otrajā vietā, līdz sagriežoties atkrita uz piekto vietu.

SuperBuggy klasē Jānis Boks aizvadīja lielisku sacīksti, braucienos gūstot divas uzvaras un vienu otro vietu, kas ļāva kvalifikāciju noslēgt trešajā vietā. Jānis uzvarēja arī savā pusfinālā, stājoties uz starta fināla pirmajā rindā. Fināls neizdevās tiks spīdošs kā priekšbraucieni, tomēr sestā pozīcija ir atzīstams rezultāts pēc divām neveiksmēm iepriekšējos posmos. Finālā Boks pirmajā pagriezienā izslīdēja, paliekot pēdējais, tomēr drīz atguva pozīcijas sešiniekā.

Arī Ervins Grencis kvalifikācijā sasniedza labus rezultātus – kūlenim un sestajai vietai pirmajā braucienā sekoja viena uzvara un otrā vieta. Tas kvalifikāciju ļāva noslēgt sestajā pozīcijā. Diemžēl pusfināls iznīcināja sacīksti – pēc pirmā līkuma neveiksmes Ervins paliek pēdējais, bet ceļā uz finišu iegūst tikai vienu pozīciju, noslēdzot posmu 17. vietā.

Ervina Grenča kūlenis 1. kvalifikācijā

Vāclava Fejfāra avārija 1. kvalifikācijā

SuperBuggy fināls

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv