Autokross: Grenči aiz fināla, Kuļikovski aiz punktiem

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
25.08.2014
15:21

Eiropas autokrosa čempionāta priekšpēdējais posms Ungārijā noslēdzies ar mainīgiem rezultātiem Latvijas sportistiem. SuperBuggy klasē Ervins Grencis sasniedza 11. vietu, bet JuniorBuggy klasē Justs Grencis guva 12. pozīciju. Brāļiem sacīkste neveiksmīga: Andris Kuļikovskis Buggy 1600 klasē sasniedza 23. vietu, bet Juris Kuļikovskis SuperBuggy – 26. vietā.

Nedēļas nogales spilgtākais notikums mūsu braucējiem bija Ervina Grenča uzvara pirmajā kvalifikācijā. Taču vēlāk tik spoži rezultāti neizdevās, līdz Ervins bija spiests startēt B finālā, sasniedzot trešo vietu šajā braucienā – pirmais aiz A fināla svītras.

Justs Grencis JuniorBuggy klasē turpināja krāt pieredzi, 14 dalībnieku konkurencē pēc kvalifikācijām nonākot 11. vietā, kas arī nozīmēja startu B finālā. Juniors šajā braucienā guva ceturto vietu, sacīksti noslēdzot 12. pozīcijā.

Kuļikovsku cīņa bija neveiksmīga. Andris Buggy 1600 klasē jau sākumā piedzīvoja tehniskas problēmas, neizejot uz starta pirmajā braucienā. Vēlāk devītā un sestā vieta savos braucienos liecināja par progresu, bet ar to bija par maz, lai iekļūtu B finālā. Formāli braucējs klasificēts 23. vietā.

Juris Kuļikovskis SuperBuggy klasē nedēļas nogali sāka ar ceturto vietu savā braucienā, taču vēlāk nācās izstāties un formāli sasniegt 27. vietu pēc kvalifikācijām, kas ir pirmā vieta aiz C fināla svītras. Juris ieguva pozīciju pēc tam, kad no posma tika diskvalificēts viens no mājnieku braucējiem – Kuļikovskis pakāpās uz 26. vietu.

Čempionāta pēdējais posms tiks aizvadīts septembra vidū Francijā.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv