Autokross: Grenči aiz fināla, Kuļikovski aiz punktiem

Viesturs Saukāns  25.08.2014 15:21 5

Eiropas autokrosa čempionāta priekšpēdējais posms Ungārijā noslēdzies ar mainīgiem rezultātiem Latvijas sportistiem. SuperBuggy klasē Ervins Grencis sasniedza 11. vietu, bet JuniorBuggy klasē Justs Grencis guva 12. pozīciju. Brāļiem sacīkste neveiksmīga: Andris Kuļikovskis Buggy 1600 klasē sasniedza 23. vietu, bet Juris Kuļikovskis SuperBuggy – 26. vietā.

Nedēļas nogales spilgtākais notikums mūsu braucējiem bija Ervina Grenča uzvara pirmajā kvalifikācijā. Taču vēlāk tik spoži rezultāti neizdevās, līdz Ervins bija spiests startēt B finālā, sasniedzot trešo vietu šajā braucienā – pirmais aiz A fināla svītras.

Justs Grencis JuniorBuggy klasē turpināja krāt pieredzi, 14 dalībnieku konkurencē pēc kvalifikācijām nonākot 11. vietā, kas arī nozīmēja startu B finālā. Juniors šajā braucienā guva ceturto vietu, sacīksti noslēdzot 12. pozīcijā.

Kuļikovsku cīņa bija neveiksmīga. Andris Buggy 1600 klasē jau sākumā piedzīvoja tehniskas problēmas, neizejot uz starta pirmajā braucienā. Vēlāk devītā un sestā vieta savos braucienos liecināja par progresu, bet ar to bija par maz, lai iekļūtu B finālā. Formāli braucējs klasificēts 23. vietā.

Juris Kuļikovskis SuperBuggy klasē nedēļas nogali sāka ar ceturto vietu savā braucienā, taču vēlāk nācās izstāties un formāli sasniegt 27. vietu pēc kvalifikācijām, kas ir pirmā vieta aiz C fināla svītras. Juris ieguva pozīciju pēc tam, kad no posma tika diskvalificēts viens no mājnieku braucējiem – Kuļikovskis pakāpās uz 26. vietu.

Čempionāta pēdējais posms tiks aizvadīts septembra vidū Francijā.

 • interesanti, kāda jēga jau divus gadus izgrūst naudu braucot eiropu pa pēdējām vietām, varbūt ir vērts izlaist kādu gadu, piekrāt piķi un nopirkt konkurētspējīgu tehniku?

  • vlaģa

   Kāda jēga ciemā vissu laiku braukt pa pirmo, labāk cīnīties uz gūt pieredzi eiropā, kur ir jēdzīgāka konkurence. Latvijā nau jēgas. :rotfl:

 • Pacs kaut ko lietas laba dari nevis gudri runa!!!! :D

 • Antons

  Grenči malači. Žēl ka netikāt finālā, lai viss izdodas. Jāni kāds sakars ar tehniku, tehnika visiem ir konkuret spējoša.

 • Kāda jēga ciemā vissu laiku braukt pa pirmo, labāk cīnīties uz gūt pieredzi eiropā, kur ir jēdzīgāka konkurence. Latvijā nau jēgas.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***