Autokross: Henilāni startē Čehijā

Viesturs Saukāns  28.04.2016 14:03 2

  Autokross, Ziņas

Čehijā aizvadīts vietējā čempionāta pirmais posms, kurā uz starta stājās latviešu jaunieši Everts un Monta Henilāni.

Everts Henilāns RB250 klasē Humpolecā sasniedza ceturto vietu deviņu dalībnieku konkurencē. Interesanti, ka bijušais Latvijas Beta bagiju čempions bija ceturtais gan laika kontrolē, gan visos trīs kvalifikācijas braucienos, gan finālā. Fināla rezultāti ļoti blīvi – vadošais piecinieks finišēja 3,2 sekunžu robežās.

Māsai Montai RB125 bagiju klasē debija sarežģītāka – pirmajā braucienā izstāšanās, kam sekoja divas pēdējās vietas savā grupā un nekvalificēšanās fināla desmitniekam – 12. vieta 12 braucēju konkurencē. Taču braucēja vēl jauna, pieredze vēl krāsies.

Foto: Autokrosar.cz

2 responses to “Autokross: Henilāni startē Čehijā”

  1. Aldis says:

    Jā fināls sākās labi no otrās rindas ceturtās starta vietas izrāva startiņu bija jau otrā pozīcijā un tad maza neveiksmīte pārslēdzoties neieslēdzās nākamajā pārnesumā palika neitrālajā kur ari zaudēja pozīciju un atkrita uz pēdejo devīto vietu, bet rokas nenolaida un cīnijās izmantodams pieredzīti un konkurentu klūdiņas finiša karogu ieraudzija atrodoties ceturtajā pozīcijā. Monta nomainot Mini Bagiju klasi pret jaudīgāku RB125 klasi kur jau sajūgs un 6 ātrumi ir jāaprod ar jauno tehniku, rezultāti jau nekur neizpaliks, sekosim līdz 7-8 maijā Nova Paka otrajā čempionāta posmā, cīnīsimies un mēģināsim priecēt fanus un draugus un visus pārejos kas ar mums!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru