Autokross: Informācija par Baltijas kausa posmu Vilkičos

Viesturs Saukāns  02.08.2013 10:22 8

Nākamnedēļ, 10. un 11. augustā Lietuvā, Vilkiču trasē notiks Baltijas autokrosa kausa vieglajām mašīnām un NEZ kausa bagijiem kārtējais posms. Sportistiem jāņem vērā dažas nianses šajā sakarā.

Pieteikumu termiņš par nepaaugstinātu samaksu (70 eiro) noslēdzas šo svētdien, 4. augustā, bet nākamnedēļ, piesakoties līdz 8. augustam, dalības maksa ir 90 eiro. Ja dalībnieks uzrodas pēc šī datuma, dalības maksa izaug līdz 100 eiro. Nekavējiet.

LAF Krosa komisija arī atgādina, ka LAF sportistiem, startējot ārzemēs, gan šajā, gan citos gadījumos uz sacensībām līdzi jāņem izdrukāts pieteikums, kurš ir apzīmogots Latvijas Automobiļu federācijā. Lietuvas sacensību gadījumā šāda oficiāla pieteikuma nebūšana var radīt sarežģījumus, piesakoties sacīkstei. Sistēma ir pareiza un atbalstāma, jo šādā veidā organizatoru puse pārliecinās, ka attiecīgais sportists savā valstī ir oficiāli licencēts un autorizēts startam sacensībās. Turklāt arī Latvijas puse šādā veidā gūst informāciju par savu sportistu startiem ārvalstīs.

LAF Krosa komisijas vadītāja Inta Ulme ir gatava palīdzēt sportistiem risināt pieteikumu apzīmogošanas jautājumu, pēc iespējas atvieglinot šo jautājumu sportistiem. Informācija: 29264457 (Inta).

Sacensību dokumentācija atrodama gan laf.lv Baltijas kausa sadaļā, gan autokrosas.lt. Pašlaik dalībnieku sarakstā četri Latvijas braucēji – Toms Ziedāns, Kristaps Maševskis, Jānis Ščerbickis un Māris Līcis.

 • Māris

  Kādi jaunumi un prognozes par latviešiem šajā posmā?

  • Kristaps VAZ#3

   pēc sarunas Vecpilī, VAZ klasē no mūsējiem, šķiet, ka neviens cits vairs nebrauks..
   par pārējām klasēm nav info.

   • Māris

    kāpēc tā, tad vismaz Smiltenē būsiet kuplā skaitā?

    • Kristaps VAZ#3

     Leiši uz Smilteni nebrauks, jo viņiem (vismaz runājot ar Pilipaviču tā sapratu) ir svarīga tikai Baltijas ieskaite. Bet Bauskā gan es domāju, ka būsim ne mazāk kā pērn uz pēdējo posmu.

     • Māris

      nu Lietuvas pieteikumos jau arī tie leiši necik daudz nav

     • Kristaps VAZ#3

      Kvorums, lai būtu ieskaite, vismaz ir savākts, tā kā nenāksies pa tukšo doties uz Vilkičiem.. 8-)

 • Kostiks

  Tur vispār kautkas notiks- informācija 0,1 …?! :snowman:

  • Kristaps VAZ#3

   sportisti, kuri piedalās pa lielam visu zin. skatītājiem gan ir manāms info trūkums mēdijos.. :-/

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 09.09.2017. Čempionu autokross LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 12. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - komanda Pieteikums - ČK/KKK Dalībnieki FR (44) Dalībnieki ČK/KKK (29) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS! (52)