Autokross: Jāņa Boka bagija kārbas remontam viss sagatavots (20:40)

Viesturs Saukāns  17.04.2011 19:22 5

Jāņa Boka menedžeris Andis Kivkucāns apstiprina, ka komanda ir kaujas gatavībā uzsākt ātrumkārbas remontu, lai jau pēc nedēļas Francijā Boks būtu uz starta. „Viss jau tiek organizēts – čehs Ladislavs Hanāks, pie kura tapusi šī mašīna, ātrumkārbu izjauca. Tika konstatēts, ka sabojāts pirmā ātruma pārslēgšanās mehānisms. Tā kā šajā trasē ir pāris līkumi, kuros bez pirmā ātruma nav iespējams kārtīgi pabraukt, nolēmām sacīksti pārtraukt – mūsu gadījumā vairs nav īpaši svarīgi, tieši kurā vietā ārpus A fināla sacensību noslēgt. Nedēļas sākumā no Čehijas un Franciju tiks transportētas vajadzīgās detaļas, savukārt ar Francijas posma rīkotājiem jau sarunāta tīra darbnīca, kur veikt remontdarbus – smiltīs kārbu būvēt īsti negribas. Domāju, ka viss būs kārtībā un netiek izskatīta iespēja Francijā nestartēt.”

Formāli Boks pirmo posmu noslēdzis 16. vietā (1 punkts).

Andis arī pastāstīja, ka, iespējams, SuperBuggy fināla rezultāti (Tureks, Albērss, Štūbe) varētu mainīties, jo pastāv iespēja, ka Bernds Štūbe rakstīs protestu pret Villiju Albēru. Atraktīvais holandietis pirmajos līkumos pēc starta pārbraucis pāri divām konkurentu mašīnām – ar diviem riteņiem pa trases malas valni, ar diviem – pāri kolēģiem. Štūbe un vēl dažs ar šādu Albēra sniegumu neesot apmierināti. Jau pēc finiša Štūbe visai zīmīgi bakstījis Albēra mašīnu, liekot saprast, ka viss velk uz izskaidrošanos. Tā vietā, lai ietekmētu draiskuli fiziski, Štūbe nolēmis doties pie komisāriem.

 • Kristaps

  Vēbers šodien gan baigi nodeva – 3. vieta F1 2. Eiropas D3 bagijos! :-D :-D :-D

  • Kostiks

   …gluzhi ka čaks noriss :D
   bet taa…lieli puikas lielas cīņas… :)

 • Kristaps

  Un par Portugāles organizatoriem – beigās tomēr izrādās bija labojušies un bija rezultātu publikācijas! :-)
  Lai turās Autokross Portugālē!

 • Govermenc

  Es ar pamanīju ka Ķīnā Webera vietā brauca Villijs Albērs.

 • Nu labi, labi, ko kliedzat, F1 iespaidā gadījās, salaboju! :D :D :D Starp citu, tāds tēls kā Villijs Vēbers eksistē — bijušais Šūmahera menedžeris…. ja tas kalpo par attaisnojumu. :D Bet īstenībā paldies par labojumu, gadās.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Smiltene, Tepera trase, 27.08.2017. Latvijas autokrosa čempionāta 6. posms /1600, 2000 Super, Open 2500, B600, VAZ Klasika, Mini. Open 4500./ Baltijas autokrosa kausa 3. posms, Igaunijas čempionāta posms /B6000, D12. D13/ Nolikums Pieteikums Dalībnieki (86) Reģistrācija parkā
Ungārija, Njirada, 26.-27.08.2017. Eiropas autokrosa čempionāta 7. posms /SuperBuggy, JuniorBuggy, Buggy 1600, TouringAX/ Latvijas sportisti: Ervins Grencis, Māris Līcis, Justs Grencis