Autokross: Jānis Kļava: “Prieks par šādu B600 klasi!”

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
27.04.2016
11:14

Viens no B600 klases pirmssezonas favorītiem Jānis Kļava pēc Smiltenes posma ir sajūsmā par klases sportiskumu un intriģējošajiem rezultātiem. Uzvaru guva debitants Jānis Baumanis, bet Kļava pats piedzīvoja elektrības problēmas, ātri atsakoties no cīņas par uzvaru.

“Man ir liels prieks par to, kāda bija B600 klase Smiltenē, par rezultātiem un par jauno uzvarētāju,” saka Kļava. “Man patīk Baumaņa stils un braukšana, ļoti labi! Turklāt rādītājs par sportistu ir tas, ka, pēc tam, kad viņš pirmajā braucienā visai pamatīgi trāpīja mana bagija aizmugurē, viņš pienāca un atvainojās. Man tas nozīmē daudz un es to novērtēju, tas daudz parāda par sportistu un cilvēku.”

Pašam Kļavam sacīkste izvērtās neveiksmīgi, jo otrā kvalifikācijas brauciena startā tika piedzīvots elektrības defekts. “Pēc veiksmīga pirmā brauciena, kurā guvu otro vietu aiz Baumaņa, cerīgi stājos uz starta nākamajai cīņai. Taču starta laukumā kaut kas notika elektrībai, defekts nebija atrodams. To braucienu izlaidu, bet pārējā diena tika aizvadīta ar jaudas zudumiem – cīnīties nebija iespējams. Taču man patika šī sacīkste!”

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv