Autokross: Jānis Ščerbickis – Lietuvas čempionāta līderis

Viesturs Saukāns  09.06.2012 11:59 7

  Autokross, Ziņas

Pirms nedēļas Lietuvā aizvadīts valsts autokrosa čempionāta pirmais posms, kurā bagiju klasē uzvaru guva Latvijas sportists Jānis Ščerbickis. Jānis stāsta par notikumiem Ukmerģē: „Ar šo gadu Lietuvas čempionātā arī ir trīs priekšbraucieni un fināli. Buggy-1600 (D-3A-AWD) bijām četri dalībnieki. Trase ar katru braucienu kļuva bedraināka un bija daudz akmeņu, bet ar otro braucienu parādījās putekļi un redzamība pasliktinājās, jo trasi nelaistīja. Divus no trim priekšbraucieniem es uzvarēju, vienā biju otrais. Finālā bija astoņi apļi un cīņa izvērtās spraiga. Līderos izvirzījās Vitauts Kurs, es biju otrais un man sekoja Virgilijs Noreika, kurš nemitīgi uzbruka manai pozīcijai. Kurs pēdējā aplī kļūdījās un es viņu apdzinu. Pirms pēdējā pagrieziena viņš meiģināja atgūt pozīciju un bija kontakts ar manu bagiju, pēc kura viņš palika trases malā. Nobraucot malā manam bagijam bija pārsists ūdens sūknis. Iztecēja dzesēšanas šķidrums, bet ceru, ka ar dzinēju viss kārtībā.”

Jāatzīmē, ka pirmo posmu rezultāti un dalībnieku skaits šķiet daudzsološāks Lietuvas čempionātam – seriāls sāk nedaudz atkopties pēc iepriekšējo gadu dalībnieku krīzes. Salonauto klases kopā pulcē aptuveni divdesmit dalībnieku, bet divas bagiju klases – Ščerbicka pārstāvētā 1600 AWD, kā arī aizmugures piedziņas klase – gandrīz desmit sportistu.

7 responses to “Autokross: Jānis Ščerbickis – Lietuvas čempionāta līderis”

 1. Dāvis says:

  Cerams ka vēl kāds no lietuviešu sportistiem pievienosies Baltijas čempionātam.

 2. lielais says:

  da Grencis var būt pat portugālis,vot lai tur arī brauc,kam;er iemācīsies korekti apdzit :-)

 3. Dāvis says:

  ko var cepties par un ap Grenci :D būtu tikai skatāmāka un interesantāka sacīkste, ja pievienotos vēl kāds no Lietuvas.

  • Fans says:

   Es arī nesaprotu. Grencis nobraucis pusmūžu kuzavniekos, iekāpj bagijā un pirmās gonkas līkumos nedaudz atspiežas.
   :-D :-D :-D

   Ļaujat taču puikam ieskrieties. Jā, man arī nedaudz žēl igauņu zēna, bet cik var cepties par vienu tēmu. Patiesībā visi baigi sakarīgie keksi, gan Grencis, gan Dāvis, Māris un Kuļiks.
   :yes:

 4. lielais says:

  Aļļo Dāvi! Laikam jau aizmirsi kā Gunča trase malā Smiltenē meta krustus lai tikai Grencis tevi nepanāk jo kļudas jau neviens negaiditu,taranētu kā to nabaga igauni un miers! :snowman:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru