Autokross: Jaunas nianses sastāvos

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
06.07.2018
15:17

Lai gan pieteikumu termiņš formāli noslēdzies, turpinās dalībnieku sastāva korekcijas pirms īpašās nedēļas nogales.

Sestdien Krosa komisijas kausa Open 4500 klases dalībnieku sastāvs izaudzis līdz trim braucējiem – Jānim Veģerim un Edgaram Krūmiņam pievienojies Armands Pārupe.

“Es apzinos, ka varu startēt Nacionālajā klasē, kā to darīju Smiltenes posmā. Taču man citi uzdevumi šajā sacīkstē – man vajag treniņu ar šo mašīnu šajā trasē, lai svētdien jau no sacīkstes sākuma justos gatavs cīņām. Open 4500 klase man dos šo iespēju, trase būs brīvāka, un arī neiejaukšos Nacionālās klases punktu dalīšanā, jo jūtu, ka kopvērtējumā situācija kļūst arvien karstāka sezonas beigu dēļ,” izvēli komentē Pārupe.

Papildinājumi arī svētdienas sacensībām. Buggy 1600 klasē “atradās” Aleksandra Ņikitina pieteikums. Jau šķita dīvaini, ka vienīgais Latvijas pārstāvis Eiropas čempionātā šajā klasē nav Baltijas sarakstos. Tomēr noskaidrojies, ka pieteikums nav realizējies sarakstos tehniskas nobīdes dēļ. Tā ir laba ziņa, jo izaudzē klases dalībnieku sarakstu līdz deviņiem braucējiem. Latvijas sportistu īpatsvars kļuvis uzkrītošs: četri mūsējie, trīs lietuvieši, divi igauņi.

Papildinās arī prognozējami haotiskais svētdienas folkreisa klases dalībnieku saraksts. Tajā parādījies Vladislava Kozlovska vārds. Interesants notikums – līdz ar šo svētdien uz starta plāno būt uzreiz četri Kozlovski, visi radinieki. Šajā pašā klasē plāno startēt Māris Kozlovskis, Open 2500 uz starta Jānis Kozlovskis seniors, bet Mini bagijos uz starta Jānis Kozlovskis juniors.

Vecākais Jānis un jaunākais Jānis ir tēvs un dēls. Vecākais Jānis un Māris ir brāļi. Savukārt vecākais Jānis un Māris ir brālēni Vladislavam. Māris ir onkulis jaunākajam Jānim. Konkursa jautājums – kas ir Vladislavs jaunākajam Jānim? Uhh!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv