Autokross: Jauni auto autokrosam (FOTO)

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
14.06.2020
17:13
Raitis Gusevs gatavs debijai VAZ Klasika klasē!

Nedēļas nogalē sportisti atkal demonstrējuši savus 2020. gada Latvijas autokrosa čempionāta automobiļus. Debijai 2000 Super klasē gatavojas pieredzējušais Mareks Tauriņš, bet debiju Latvijas čempionāta VAZ Klasika klasē plāno aizvadīt Raitis Gusevs.

Lai gan Mareks Tauriņš krosā startē kopš tālā 2006. gada, viņa sporta programma nebija izgājusi ārpus 1600 klases rāmjiem. Šajā kategorijā pavadītas visas startētās sezonas, kuru laikā, debijas sezonā gūta arī viena Latvijas autokrosa čempionāta uzvara. Izņēmums bija 2018. gada pēdējais posms Mūsā, kurā Mareks bija spiests startēt 2000 Super ieskaitē, jo 1600 klases čempionāts togad neizdevās kvoruma trūkuma dēļ.

Šogad Tauriņa plāni pavisam citi. Viņš iegādājās Jura Mestera pērn izmantoto SEAT Ibiza auto, ar kuru Juris sasniedza bronzas medaļu 2000 Super klasē. Pēc pamatīgas pārbūves auto atkal ir trasē. Mareks ar pirmo pieredzi pie SEAT stūres ir apmierināts,

komentāros gan neizplūstot tālāk par “ir ok!”.

 

Tikmēr kopš pērnā gada labi pastrādājusi Raita Guseva komanda, un braucējs ir gatavs debijai Latvijas autokrosa čempionāta VAZ Klasika klasē:

“Esam 100% gatavi un iejauksimies klasē līderiem gaisu pamaisīt,”

saka Raitis.

Guseva ģimenei ir sena pieredze autokrosā. Viņa tēvs Viktors astoņdesmitajos gados aizvadīja vairākas sezonas pie smago auto bagija stūres, vēlāk ar panākumiem startējot amatieru sacensībās. Seniors bija viens no mehāniķiem bijušajam Latvijas čempionam VAZ Klasika klasē Kristapam Maševskim, attiecīgi, komandai ir pilna izpratne par VAZ Klasika specifiku.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv