Autokross: Justs Grencis atsauc dalību čempionātā, bagijs uz īri

Viesturs Saukāns  04.07.2019 19:55 8

  Autokross, Ziņas

Aizvadītā diennakts Latvijas autokrosā nesusi nepatīkamu pārsteigumu – Justs Grencis atsaucis dalību Eiropas autokrosa čempionāta posmā Novapakā, savukārt viņa bagijs tiek izīrēts interesentiem Čehijas, vai jebkurā turpmākajā posmā.

To, ka Grenču komandā viens no bagijiem kļuvis brīvs, apliecināja Ervina Grenča ieraksts Facebook, kurā tiek izīrēts SuperBuggy klases auto. Tā kā pieminēti tā iepriekšējos gados gūtie panākumi – Eiropas vicečempiona tituli, viegli secināt, ka tas ir Justa bagijs.

Šobrīd versijas, kāpēc viens no daudzsološākajiem Eiropas jaunajiem braucējiem paliek skatītājos, ir dažādas, bet komanda un/vai Justs vēl formulē situāciju. Zināms, ka Čehijā JuniorBuggy čempions atsaucis dalību.

Tikmēr sarakstos paliek Ervins Grencis SuperBuggy klasē un Kristiāns Grencis JuniorBuggy ieskaitē. Tāpat Buggy 1600 klasē Andra Kuļikovska pieteikums, bet SuperBuggy arī Juris Kuļikovskis.

8 responses to “Autokross: Justs Grencis atsauc dalību čempionātā, bagijs uz īri”

 1. X says:

  Justu gan nebija prāta darbs noņemt no trases. Būtu labāk pakāpeniski virzījuši puisi uz titulu, nevis ņēmušies, kā pīles pa varžu dīķi.
  :(

 2. Leo says:

  Patiešām skumji, ka viens no labākajiem Latvijas jaunajiem autokrosa talantiem šādi tiek “noņemts no trases”…:(

 3. Y says:

  Vairāk nekā “skumjas ziņas”. Jaunais, talantīgais braucējs un pats “Atsauc dalību Čempionātā”? Negribās ticēt ka Čalis kuram autokross ir viss, var, vienkārši, atsaukt dalību čempionātā. Vai tad Tēvs nav tas, kas piesaka vai Atsauc sava nepilngadīgā dēla piedalīšanos tāda mēroga pasākumā?

 4. Andža says:

  “Perspektīvajam Latvijas braucējam atņem iespēju pierādīt sevi Eiropas autokrosa čempionātā. Manuprāt, šādam būtu jābūt šī raksta nosaukumam!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru