Autokross: Keivo Koivs cer startēt Smiltenē

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
04.08.2020
20:17
Keivo Koivs pēc rīta treniņiem meklēja bagijam pazudušās bremzes, bet vakarā bija spiests doties pie ārstiem, meklējot iemeslu sāpēm kaklā. Foto: Klāvs Benefelds, Autocross.lv

Latvijas autokrosa čempionāta Vecpils posmā pēc fināla Xtreme klasē mediķu palīdzība bija nepieciešama igauņu braucējam Keivo Koivam, kurš sūdzējās par sāpēm kakla rajonā. Pirmdien Keivo nonācis mājās, un cer startēt Smiltenes posmā augusta otrajā pusē.

Koivs noslēdz finālbraucienu piektajā vietā, taču pēc sacīkstes devās pie mediķiem, jo kādā no lēcieniem bija neveiksmīgi piezemējies, kā rezultātā sajuta sāpes sprandā. Pēc ilgstošas apskates mediķi pieņēma lēmumu nogādāt braucēju slimnīcā.

Pirmdien Keivo ziņoja: “Esmu beidzot mājās. Esmu guvis muskuļa savainojumu, taču ar kauliem viss ir kārtībā. Ceru, ka paliks arvien labāk un labāk, un domāju būt Smiltenē uz starta! Un visiem paldies par atbalstu!”

Koivs ir regulārs Latvijas autokrosa čempionāta dalībnieks, ar dažiem pārtraukumiem aizvadot Latvijas cīņas kopš 2011. gada. Šo gadu laikā gūtas divas posmu uzvaras – 2013. gadā Mūsā un 2019. gadā Smiltenē. Šajos gados gūtas arī Latvijas čempionāta bronzas medaļas B600 klasē, taču augstākais panākums sasniegts 2014. gadā, kad Keivo kļuva par vicečempionu.

Jāpiebilst, ka sestdien Vecpils sacensībās medicīnas palīdzība bija nepieciešama arī skatītājai – kādam no auto nolūza ritenis un lidoja skatītāju virzienā. Cietušajai konstatēts atslēgas kaula lūzums un smadzeņu satricinājums. Autocross.lv novēl ātru un veiksmīgu veseļošanos!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv