Autokross: Kozlovskis atdod uzvaru

Viesturs Saukāns  25.04.2011 20:40 0

Jānis Kozlovskis Open klases cīņā Smiltenē šķita favorīta lomā, tomēr pēdējā aplī nācās zaudēt uzvaru Raimondam Jerānam. Par iemeslu Jānis nosauca karstošo motoru. „Visas dienas garumā mums bija problēmas ar dzesēšanu, kas kvalifikācijas četru apļu braucienos vēl bija paciešams, taču finālā apļu bija par daudz,” sacīja Kozlovskis. „Pēdējā aplī samazināju tempu, jo neredzēju jēgu nokaut motoru jau pirmajā posmā, zaudētie punkti nav tik vērti. Līdz nākamajam posmam jauksim mašīnu un skatīsimies, kas izraisa šo problēmu.”

Jāpiebilst, ka galvenajam sāncensim nav zaudēts tik daudz – tikai divi punkti. Jerāns par uzvaru saņēma 15 punktus (jaunā skaitīšanas sistēma), savukārt Kozlovskis – 12 punktus par otro vietu plus vienu par uzvaru kvalifikācijas kopvērtējumā. Tātad abi lieliskie cīnītāji joprojām uz viena zara.

Kozlovskim dienas gaitā bija arī cits piedzīvojums – pirmās kvalifikācijas finiša priekšā tika norauta mašīnas pusass. Taču, tā kā sekojušajam Jerānam bija ar dubļiem aizmests logs, Raimonds nepaspēja izvairīties no konkurenta mašīnas un praktiski iesita Jāņa auto finišā.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 09.09.2017. Čempionu autokross LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 12. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - komanda Pieteikums - ČK/KKK Dalībnieki FR (44) Dalībnieki ČK/KKK (29) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS! (52)