Autokross: Kozlovskis uzvar Hinsā, Leimanim Baltijas kauss!

Viesturs Saukāns  22.09.2014 10:40 2

Igaunijā noslēdzās Baltijas kausa izcīņa D12 un B6000 klasēm. Par Baltijas kausa ieguvēju D12 klasē kļuva Bruno Leimanis, Hinsā finišējot otrajā vietā.

B6000 klasē Kozlovskis guva sen gaidītu uzvaru, kas ļāva Baltijas kausa kopvērtējumā izcīnīt trešo vietu aiz igauņiem Vahura Lillmana un Marta Heninga. Aiz Jāņa sacīkstē finišēja Henings, bet uz pjedestāla kāpa arī Ainārs Ramats, kurš veiksmīgi tika galā ar smago un ļoti bedraino trasi.

D12 klasē uz uzvaru kopvērtējumā pretendēja latvieši – Andris Jurciņš, Bruno Leimanis un Aldis Grantiņš. Leimanis guva otro vietu, ar ko pietiek Baltijas kausa nodrošināšanai. Noslēguma rezultāti un kopvērtējums vēl jāapkopo, taču provizoriski sezonu otrajā  vietā noslēdz Grantiņš. Hinsā neveiksmi piedzīvoja Jurciņš, kurš izstājās no cīņas tehnisku problēmu dēļ, braucot fināla trešajā pozīcijā. Visticamāk, kopvērtējumā Andris noslīdējis uz trešo vietu.

  • Alvis

    Nu ko var čakarēties ar rezultātu ievietošanu? Igauņi lapā “autokross.ee” jau 21. septembrī (svētdien) ievietoja rezultātus savā lapā! :pissedoff: :reallypissed:

    • Tad jau tu rezultātus esi redzējis,tavā dzīvē viss ir kārtībā!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Spānija, Barselona, 14.04.2018.

Pasaules rallijkrosa čempionāta 1. posms

Eiropas rallijkrosa čempionāta Supercar 1. posms

Eiropas rallijkrosa čempionāta Super 1600 1. posms

Latvijas sportisti:

 

 

x