Autokross: Kristaps Grunte ziemā trenējas vasarai

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
28.01.2019
16:20

Latvijas rallijkrosa 2018. gada Touringcar vicečempions Kristaps Grunte šo gadu sāka ar sacīksti Vecpilī. Kvalitatīvi spēkojoties ar konkurentiem priekšbraucienos Grunte gan finālā izstājās tehnikas problēmu dēļ. Taču uzdevums – izbaudīt ziemas cīņas un trenēties vasarai – realizēts.

“Gribas vienmēr uzbraukt ziemā, kad ir radžu riepu sacensības, tas ir jāizbauda. Žigulis vienmēr gatavs cīņai, tāpēc izmantoju šādas izdevības,” savu dalību Vecpilī skaidro Kristaps.

Jautāts, vai ziemas braukšanā ar garajām radzēm un vasarā rallijkross ar slikiem pa asfaltu ietver sevī kaut ko kopīgu, Kristaps skaidro: “Jā, un patiesībā līdzība ir ievērojama, tāpēc šādas sacīkstes ļauj uzturēt sevi formā arī vasarai. Šobrīd šīs sezonas rallijkrosa plāni vēl nav līdz galam precīzi zināmi, taču skatos Latvijas un Igaunijas čempionātu virzienā.”

Priekšbraucienos Vecpilī rallijkrosa viens no atraktīvākajiem braucējiem Grunte guva divas piektās vietas, vienu otro pozīciju, bet vēl vienā cīņā uz starta iziet nevarēja. Finālā Kristaps cīnījās par pjedestāla pozīciju, taču izstājoties bija spiests atteikties no godalgas, paliekot ceturtajā vietā.

(Foto: Gatis Krastiņš, EVE Autosports)

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv