Autokross: Krosa braucēji sasparojas

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
12.01.2011
17:33

Dažas dienas pirms gaidāmā autokrosa ziemas kausa izcīņas starta Raunā krosa braucēju pieteikumu sarakstā nelieli papildinājumi – sākotnēji pieteiktajam Andim Vanteram piebiedrojušies Reinis Nitišs, Uģis Kaimiņš un Andis Kļava. Viņi būs pirmie, kuri centīsies sadalīt Ziemas kausa pirmā posma kopvērtējuma punktus.

Precīzu atbildi par savu startu vēl dos Andis Kļava, jo turpinās darbs pie automašīnas motora sagatavošanas. Tomēr viss liek domāt, ka pērn ziemas sacīkstēs regulāri startējušais braucējs būs uz starta tomēr varētu nebūt.

Reiņa Nitiša iespējamais starts, pretēji sākotnējām ziņām, ilgi bija zem jautājuma zīmes, jo komanda apsvēra, vai ar tik jaudīgu mašīnu ir vajadzība startēt ziemas sacīkstē ar riepām bez radzēm. Taču pieņemts lēmums startēt. Jāņem vērā, ka trase pēc atkušņiem ir kļuvusi visai īpatnēja – lielā daļā apļa segumu veido sasalusi zeme, nevis sniegs vai ledus.

Tomēr, šķiet, pats interesantākais pieteikums ir Uģa Kaimiņa gaidāmais starts ar SEAT Ibiza automašīnu. Uģis 2010. gadā parādījās sacīkstēs, atzīstami startējot ar klasiskās piedziņas VAZ automašīnu, taču tagad sēdīsies spēcīgā 2000 Super klases automobilī. Ar šo mašīnu pirms pāris sezonām sāka startēt Raimonds Tiltiņš, bet vēlāk smiltenietis vēlējās mašīnu pārdot. Nojaušams, ka Kaimiņa plānos ir šīs mašīnas iegāde un starts 2011. gada Latvijas autokrosa čempionātā, kas, protams, ir lieliska ziņa.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv