Autokross: Krosa braucējiem plašas cīņu iespējas

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
08.05.2012
09:39

Maija otrā puse sarūpējusi lieliskas iespējas stāties uz starta Latvijas autokrosa braucējiem. 19. maijā Kurzemes pusē – Popē – norisināsies folkreisa vasaras sezonas atklāšana un, kā ierasts, sacīkstē tiks pulcēta arī autokrosa klase. Pērn rudenī Popes eksperiments izdevās, sapulcējot vairāk nekā 20 dalībniekus arī krosa ieskaitē. Toreiz braukušie un pārējie – laipni aicināti! Sūtiet pieteikumus!

Nedēļu vēlāk lielais festivāls Mūsā, kurā uz starta vēl bez Eiropas klasēm stāsies arī Latvijas salonautomobiļu klašu 1600 un 2000 Super apvienotais kolektīvs. 20 dalībnieki spēkosies par pirmā trijnieka pozīcijām, par kurām tiks piedāvātas arī naudas balvas.

Savukārt jūnija pirmajā nedēļas nogalē atkal kļūs aktuālas Latvijas čempionāta kopvērtējuma tabulas, jo Brenguļu autotrasē tiks aizvadīts nacionālā čempionāta otrais posms.

Maijā arī citi svarīgi notikumi – šonedēļ startē NEZ rallijkrosa čempionāts, kur startam pieteikušies arī Latvijas sportisti Reinis Nitišs (NEZ 1600) un Mārtiņš Porietis (NEZ 2000). Šonedēļ latvieši arī Igaunijā – sestdien Tamsalu trasē startēs B6000 smago bagiju cīņas, bet Laitses trasē svētdien turpināsies Latvijas CK 125 kroskartu čempionāts.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv