Autokross: Krosa klase sasniedz kvorumu

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
16.01.2014
15:18

Ceturtdienas pēcpusdienā krosa klase gaidāmajā LAF Krosa komisijas kausa posmā Upesciemā sasniegusi dalībnieku kvorumu, lai posms nestu kopvērtējuma punktus kausa izcīņas sezonā. Uz starta ar VW Golf II automašīnu plāno iziet Ermīns Vācietis, kurš, līdz ar to, kļuvis par dalībnieku gan folkreisā, gan autokrosā šajā posmā.

Lai Krosa komisijas kausā sportisti saņemtu punktus par posmu, cīņā jādodas vismaz pieciem dalībniekiem. Tā kā pieteikumu termiņš noslēdzās ar tikai četriem pieteikumiem, kausa izcīņas dalībnieki aktīvi uzsāka nepieciešamā braucēja meklēšanu. Sportisti apzinās, ka, sezonai uzņemot apgriezienus, cīņās pievienosies spēcīgi Latvijas čempionāta braucēji, tajā skaitā pilnpiedziņas mašīnas, Upesciema posma dalībnieki cenšas nodrošināties ar iespējami lielu punktu skaitu kopvērtējumam.

Starp citu, tika pierādīts, ka pilnpiedziņas automašīnu nepieteikšanās Krosa komisijas kausa posmam nenozīmēja vienas ass piedziņas auto braucēju lielāku aktivitāti, līdz ar to tēma ir izsmelta un Krosa komisijas kausa izcīņa šogad jāaizvada pēc pērnās pieredzes un noteikumiem.

Pieteiktie pieci dalībnieki krosa klasē sola interesantu intrigu. Pirmkārt, jāstartē ar bezradžu riepām, kam vajadzētu mazināt Jura Spīķa teorētisko pārsvaru. Otrkārt, Mārtiņa Starka un Edija Oša krosa VW Golf II nav līdz galam pārbaudīta tehnika, tāpēc neprognozējams abu spēku samērs gan savā starpā, gan attiecībā pret Spīķi. Savukārt Sandis Džeriņš un Vācietis izmantos, lielā mērā, folkreisa līmeņa tehniku, tāpēc arī viņu spēki ne savā starpā, ne pret šķietami jaudīgākajiem sportistiem nav prognozējami.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv