Autokross: Krosa komisijas uzaicinājums

Viesturs Saukāns  22.02.2013 11:35 15

LAF Krosa komisija uzaicina bijušos un esošos autokrosa braucējus tiesnešu darbam šā gada Eiropas autokrosa čempionāta posmā. Aicināti pieteikties arī citi interesenti. Uz aicinājumu lūgums atsaukties līdz 25. martam, zvanot pa tālruni 29264457 (Inta Ulme).

 • volners

  Vai patiešām nu jau arī uz BAUSKU (EČ) trūkst tiesnešu?

 • Kristaps VAZ #3

  liekas, ka jaamaina numurs peec pagaajushaas sezonas.. :)

  bet ja par tiesneshu darbu – liekas, ka peec sezonas sapulcee tika runaats par tiesneshu ne-darbiibu trasee tb ar karogu ne-raadiishanu un leemumu pienjemshanu..

  tiiri taa – kaads atceras kad peedeejo reizi kaadaa gonkaa ir ticis paraadiiits melnais karogs? :?

  (nav garumziimju uz shii aparaata).

  • Par melno karogu, tīri informācjai – braucienu laikā tiesneši, pat starptautiskajā autosportā, izvairās rādīt melno, jo tas izslēdz sportistu no brauciena. A ja nu pēc tam parādās 100 viģiki ar to, ka braucējs nav vainīgs? Jo, pēc idejas, kādu izņemt no rezultātiem varēs arī vēlāk, bet malā aiztriektu čali atgriezt rezultātos ir sarežģītāk.

   • Kristaps VAZ #3

    Tika taču izrunāts, ka šajā sezonā tiks pievērsta lielāka uzmanība tam, kā braucēji uzvedas trasē. Jā, protams, visiem kādreiz sanāk kādi nesmukumi, bet nu ja pēc sišanas/sagriešanas u.t.t tiesneši mēdz pievērt acis, tad agri vai vēlu var sākties ‘bezpriģels’. Gluži tā pat kā daudzos citos sporta veidos, kad tiesnesis ‘izlaiž spēli no rokām’, sportisti turpina darīt nelabas lietas, jo zin, ka nekādas sankcijas nesekos.

    Mans viedoklis. Var piekrist, var nepiekrist bet tāds nu viņš ir :)

    P.S. Ar visu augstāk uzrakstīto nedomāju nevienu konkrēti.

 • bolderx

  Vai tad dažādu krāsas karogu vicināšanas biežums nosaka,ka strādā tiesnesis vai nē ???

 • EM

  Paldies Viesturam Intai par ideju- atbalstāma un savlaicīga. EČ nav aiz kalniem. Ļoti ceram uz atsaucību un izpratni. Sarīkosim pāris seminārus, apmācības. Šos pasākumus uzņemamies sarīkot. Arī sportistiem nebūtu par ļaunu padarboties frontes otrā pusē…uz tiesnešu posteņa. Mūsas trasē esam pieņēmuši lēmumu ierīkot vēl divus papildus tiesnešu posteņus pirms abiem tramplīniem, lai savlaicīgi sportists redzētu karogus. Tas gan prasa papildus komunikāciju ar FIA Trašu komisiju, jo katrs jauninājums ir jāsaskaņo, katra izmaiņa ir jāapstiprina.

  • Lai būtu godīgi – vairāk Intas iniciatīva. Bet jā, noteikti laba doma, turklāt jūtu, ka doma ir uzrunājusi!

 • Doma un ideja pat vairaak kaa apsveicama! Starp citu ja kaads nav pamaniijis, piemeeram, folkreisaa jau pieredzeejushie krosa sportisti paliidz kaa tiesneshi un komisaari – Kozlovskis, Lilienshteins, Jeraans…

 • Dāvis

  “Viesturs saka:
  25/02/2013 plkst. 12:17
  Par melno karogu, tīri informācjai – braucienu laikā tiesneši, pat starptautiskajā autosportā, izvairās rādīt melno, jo tas izslēdz sportistu no brauciena.” arī hokejā vārtus mēdz neieskaitīt un publika par to auro, ir jābūt adekvātam, turklāt tas arī iet starptautiskā arēnā.

 • CCCP

  Melnais karogs jārāda grencim….jo biežāk jo labāk!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***